Вагітність – про все важливе для майбутніх мам

Дитячий посуд

посуд для дітей

Батьки повинні дуже відповідально підійти не тільки до питання вибору продуктів для прикорму малюкові, але і до вибору його посуду. Можна, звичайно, годувати дитину і зі звичайної тарілки, звичайною ложкою, але, по-перше, тарілки легко б’ються і перевертаються, а по-друге, ложка може бути відкинута дитиною, тому що вона холодна, тверда, а її краї можуть намуляти ніжні ясна.

У спеціальних дитячих магазинах нині можна купити спеціальну сіточку для прикорму. Шматочки овочів або фруктів укладаються в неї без подрібнення, а малюк висмоктує, пробує жувати їх, без побоювання, що він відкусить великий шматочок. Ця сіточка хороша і тим, що дозволяє масажувати ясна перед прорізуванням зубів. Шматочок фрукта в сіточці для прикорму служить відмінним і корисним прорізувачем. Як правило, такі сіточки забезпечені контейнером для холодної рідини – малюк зможе охолодити ясна, коли вони запалені.

Досить великий вибір дитячого посуду можна знайти на сайті http://zakupka.com/t/detskaya-posuda-5360/. Ціни дуже адекватні і доступні.

Обираємо дитячий посуд

При введенні прикорму дуже корисно малюка годувати з ложечки, адже при цьому тренуються м’язи обличчя, язика, гортані, дитина привчається ковтати порціями, брати в рот необхідну кількість їжі. У магазині можна купити спеціальні ложечки з силіконовим черпачком для того, щоб дитина, прикусивши її, не відчувала болю при цьому. Така ложка не зашкодить їїяснам і зубкам. Для малюка можна купити спеціальний набір дитячого посуду, який може використовуватися в мікрохвильовій печі, піддаватися миттю в посудомийній машині. Посуд для дітей має гумові або силіконові ніжки на дні, що запобігають її ковзання по столу, а є посуд навіть на присосках. Дно тарілочок для дітей широке, що запобігає їх перекидання при натисканні на край. Серед асортименту дитячого посуду можна зустріти навіть тарілочки, що зберігають тепло, для того, щоб нерозторопний їдець їв теплу, а не холодну їжу.

Поїти дитину краще зі спеціального поїльника, який для маленьких дітей має вигляд звичайної пляшечки, тільки не з соскою, а з трубочкою. Пізніше малюка можна привчати пити з чашечки, і допоможе в цьому спеціальний поїльник. Виглядає він, як звичайний кухлик, тільки з двома ручками, щоб малюк міг тримати його обома руками. Поїльник має носик, який відрізняється від соски тим, що він твердий, і потік рідини малюкові при питті доводиться регулювати самому. Такі поїльники можуть мати на дні також гумове або силіконове кільце, подвійні стінки для збереження напою теплим, знімні носики і трубочку, кришку, що дозволяє герметично закрити посуд і взяти з собою – наприклад, на прогулянку.

Дитячий посуд повинен бути дуже привабливим для малюка, кожен маленький їдець буде дуже гордий, якщо матиме свій власний набір посуду. На тарілочки, поїльники, ложки і чашки для дітей наносять спеціальні дитячі малюнки, які дуже подобаються дітям.

Їмо самостійно

Коли малюк починає вимагати ложечку в свої руки, то батьки розуміють, що настав час для навчання його самостійному прийому їжі. На цьому шляху необхідно набратися терпіння, бо далеко не у всіх малюків цей процес швидкий – дитина буде бруднитися сама і бруднити все навколо. Для зручності навчання малюк повинен мати власний посуд, який допоможе йому освоїти столові прилади набагато швидше і ефективніше. Тарілочка, мисочка має бути глибокою, з широкою основою і бажано – з силіконовою накладкою на дні проти ковзання. Сьогодні в дитячих відділах магазинів можна купити спеціальні ложки та виделки з трохи вигнутою ручкою – так, щоб «черпак» столового приладу був звернений до рота малюка. Потрапити ложкою в рот – дуже важко, але їжа такою ложечкою і вилочкою доставить малюкові задоволення і швидше навчить його їсти акуратно. Ручка вилки і ложки повинна бути нековзкою, бажано – з обмежувачем на кінці, щоб вона не випадала з ручок.

Для приготування їжі для малюка також повинен бути окремий посуд, це дуже важливе правило гігієни харчування дитини. Для цього рекомендується придбати пару невеликих каструль, мисок для змішування пюре, обробну дощечку, ситечко і ножик. Щоб полегшити процес приготування їжі, потрібно спеціально купити блендер, пароварку, а також стерилізатор для обробки як пляшок і сосок, так і посуду малюка.

У дитячих магазинах і аптеках в даний час вибір дитячого посуду великий, і можна підібрати товар на свій смак. При покупці потрібно пам’ятати, що переважна частина дитячого посуду виготовляється з пластмаси, а це означає, що матеріал повинен мати вищий рівень безпеки для малюка. Купувати дитячий посуд найкраще в спеціалізованих відділах, де продавець може пред’явити сертифікати на обрану продукцію. При покупці дитячого посуду необхідно також звернути увагу на поради по догляду, адже деякі вироби не можуть піддаватися стерилізації або обробці окропом, а це на перших порах введення прикорму дитині просто необхідно, як профілактика кишкових захворювань та інфекцій.

Exit mobile version