Дитячий день народження на природі

Дитячий день народження на природіКоли почалася чудова пора літніх радощів: шашликів, пікніків, довгих днів, теплих вечорів, сонця та ігор на воді, особливо пощастило тим, хто народився влітку.

Однак, діти – літні іменинники постійно бідкаються, що вони не можуть зібрати своїх друзів, щоб відсвяткувати день народження в галасливій компанії однокласників – одногрупників. Дійсно, літо-пора відпусток і довгих канікул. Маленькі діти не можуть спілкуватися один з одним без допомоги дорослих. Якщо Ваша дитина – іменинник, подумайте заздалегідь навесні про те, як цікаво і захоплююче відсвяткувати її день народження влітку.

Спільно з дитиною продумайте кількість запрошених і склад гостей. Кількість гостей може прямо залежати від місця проведення свята. Заздалегідь зберіть телефони батьків діток, щоб дізнатися пізніше про їх присутність в місті і планах, щоб бути з ними на зв’язку.

Сьогодні величезна кількість ігрових і розважальних центрів пропонують свої послуги. Довіряючи організації проведення свята, батьки часто можуть бути впевнені в безпеці дітей і в їх гарному настрої. У проведенні дитячого дня народження в ігровому центрі є плюси і мінуси.

Безумовним плюсом є велика територія, діти можуть бігати, стрибати, ніщо не утрудняє їх рухів, ніхто не робить зауважень за гучний крик. За безпеку дітей і збереження речей несе відповідальність адміністратор, дітей розважають клоуни або казкові персонажі. Дорослі можуть спокійно довірити дітей організаторам, заплативши певну суму. Великим плюсом такого свята є і те, що можна запросити велику кількість дітей. Іменинник буде радий побачити своїх друзів і отримати багато подарунків!

Мінусом такого свята є те, що діти не відчувають переваги літньої пори року: приємніше і веселіше гратися на природі, ніж у приміщенні.

Ще один мінус – невідповідна для дітей їжа, пропонована розважальними центрами. Зазвичай частування, що входить у вартість свята, дороге і зовсім не подобається дітям. Кращий спосіб – батькам принести своє частування. Яким має бути частування для дитячого дня народження, ми розповімо трохи пізніше.

Влітку можна виїхати разом з гостями на природу, організувавши дитячий пікнік на галявині. Дітей до 7 років прийнято запрошувати разом з батьками.

Молодших школярів можна вивести і без батьків. Але, організовуючи таке свято, Ви повинні пам’ятати про свою повну відповідальність за кожну дитину. У цьому випадку гостей нехай буде небагато, на п’ятьох діток повинен бути один дорослий. Без помічників таке свято організувати досить складно. Не влаштовуйте свята на пляжі, в незнайомих місцях, лісових зонах, в яких раніше не бували. Дитячий день народження на галявинці принесе вам і гостям радість тільки в тому випадку, якщо ви зробите все можливе для безпечного перебування дітей на природі.

Має бути велика кількість питної води і прісної води, щоб мити руки. Забезпечте дітей засобом від комарів. У кожної дитини повинен бути головний убір від сонця. Забезпечте себе великою кількістю одноразових рушників, підготуйте аптечку, в якій в обов’язковому порядку нехай будуть засоби від укусів комах, забитих місць і порізів.

Дізнайтеся у батьків дітей про харчову або іншу алергію у їх діток.

Як частування запропонуйте гостям сандвічі (закриті бутерброди з різними начинками), багато різних фруктів (всі фрукти ретельно вимийте кип’яченою водою і витріть), печиво без глазурування, цукерки та солодощі. Постарайтеся уникати шоколадних пригощань (вони плавляться на сонці), жирних тістечок і швидкопсуючих продуктів. Відмовтеся від сезонних ягід. Соковита полуниця може, без сумніву, прикрасити червневий стіл, але тільки в домашніх умовах. Для дня народження на галявині дітям як частування не підходять ягоди. Вони обов’язково будуть розчавлені на дитячий одяг, яке потім не відіпрати.

Нехай буде багато пиття. Діти багато рухаються, на спеці їм постійно хочеться пити. Відмовтеся від салатів. Діти їх не їдять.

Шашлик як частування можна пропонувати дітям приблизно років з десяти. Діти молодшого віку мариноване м’ясо не люблять. Крім того, не вміють його акуратно їсти, та й те, що подобається дорослим, часто не подобається дітям. Користі маленьким дітям від шашлику – ніякої.

Торт для іменинника (для свята на природі краще підійде пиріг) – одна з радощів, від якої не хочеться відмовлятися навіть у лісі. Підготуйте іменинні свічки. Нехай під оплески гостей іменинник задме свічки, загадавши бажання. Обов’язково візьміть фотоапарат або камеру!

Запасіться пластиковими контейнерами, в які складете частування після свята, а також достатньою кількістю пакетів для сміття, щоб вивести з лісу все сміття, що залишилося після ваших гулянь. Так Ви будете виховувати в дітях акуратність, порядне ставлення до людей і дбайливе ставлення до природи.

Продумайте заздалегідь сценарій свята. В які ігри ви будете грати? Запропонуйте дітям естафети? Підготуйте все заздалегідь. Нехай рухливі ігри поєднуються в програмі свята з інтелектуальними розвагами, які відповідають віку. Нехай жодна дитина не залишиться без уваги. Дуже добре на галявині влаштувати імпровізований концерт, де кожен учасник може показати свої таланти. Візьміть магнітофон. Можна потанцювати, поспівати пісні під гітару і т.д.

Обов’язково майте при собі телефони всіх батьків дітей, будьте з ними на зв’язку. Заздалегідь продумайте спосіб доставки дітей після свята до батьків.

Підключіть фантазію, підійдіть до процесу творчо, але не перестарайтеся! Діти не люблять складної їжі, складних конкурсів та складних умов. Нехай все буде просто, красиво і безпечно, а головне-з любов’ю! І тоді цей день народження запам’ятається надовго, і яскравий спогад буде гріти душі всім, хто був присутній на святі!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...