Дитячі вишиванки

дитяча вишиванка

Красиво та стильно одягнути дитину для сучасної мами не складає великих труднощів. Вітрини, полиці магазинів, каталоги інтернету заповнені якісними модними виробами. В них можна вибрати одяг на будь-який смак для дітей різного віку. Однак, якими б гарними не були ці речі, всі вони досить одноманітні. Тому при бажанні створити для дитини ідеальний образ доводиться приділити пошуку предметів гардеробу пильну увагу. Одним з виробів, здатних стати родзинкою, гідним акцентом може стати вишита сорочка.

У жінок слов’янських народів вишивка споконвіку була одним з улюблених видів ремесла. Кропітливо, стібок за стібком, створювали вони дивовижні за красою візерунки на сорочках своїх чоловіків, дітей, власних нарядах. У кожного народу народжувалися свої традиції, техніка вишивки, були улюблені кольори, елементи орнаменту. Зараз це мистецтво переживає друге народження. Вишивка стає наймоднішою прикрасою. Багато в чому сприяли цьому зростанню популярності українські дизайнери, які зробили вишиті сорочки головними виробами своїх колекцій. Блузки, сорочки, сукні, туніки відразу знайшли тисячі гарячих шанувальників.

Вишивка виконується на бавовняних, лляних виробах. Тому таку сорочку можна сміливо включати навіть в гардероб новонародженого. Такі моделі ідеально прикрасять образ дитини будь-якого віку і статі, дозволять з раннього віку прищепити дітям любов до красивих, самобутніх, національних речей. Різних орнаментів, відтінків візерунків багато, що дає можливість забезпечити гармонію дитячому образу.

Варто враховувати і ще одну перевагу цього виду одягу. Вишивка, як і народна пісня, не тільки красива, вона несе і смислове значення. Традиційно в орнаменти включаються елементи, що виконують функції оберега. Тому вишита сорочка стає не тільки прикрасою образу, але і захисником дитини. Красиві і стильні вишиті дитячі сорочки обов’язково стануть улюбленим одягом дитини і предметом гордості мами.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...