Дитячі меблі та їх вибір

вибір дитячих меблів

Однією з основних вимог до товарів і меблів для дітей безумовно є їх екологічність. Це означає, що дитячі меблі, зокрема дитячі ліжка, повинні бути зроблені з безпечних для організму дитини матеріалів.

Лідируюче місце в списку таких матеріалів займає дерево. Дерев’яні меблі знаходяться біля дитини з перших днів життя: колиска, дитячі ліжка, комод, столик для сповивання. Потім вже купується стільчик для годування, пізніше – стіл для занять та ігор, парта і стілець, шафи.

Використання меблевих щитів дозволяє виготовити екологічно чисті, надійні і міцні дитячі меблі (можна вибрати на сайті http://kiev-toy.com.ua/catalog/detskaya-mebel). Саме виробництво щитів виключає використання екологічно небезпечних компонентів, а міцність дерева меблевих щитів на останній стадії технологічного процесу збільшується. Дитячі меблі на основі меблевих щитів повинні бути дуже стійкими до механічних навантажень. Що стосується дитячих меблів із сосни, то вона вже через деякий час (2-3 місяці) починає втрачати свій естетичний вигляд. Це відбувається тому, що на поверхні цих меблів з’являються вм’ятини. Але сучасні технології не стоять на місці, і хороше покриття меблів із сосни грунтом і додаткове лакування і фарба здатні забезпечити довговічність меблів і пристойний зовнішній вигляд. А от якщо дитина надумає «поколупати» своє ліжечко чимось металевим, то тріщини, задирки і розшарування стають неминучі. Але такому явищу можна запобігти, якщо відполірувати меблі і зверху покрити лаком.

Кращими дитячими ліжками для новонароджених вважаються ті, які виготовлені з меблевих щитів з сосни, модрини, бука, ясена. Дитячі меблі з соснових щитів є оздоровлюючими – вони виділяють фітонциди, які вбивають шкідливі мікроорганізми. Меблі з сосни є дуже теплими на дотик, а її «мідний» колір вносить відчуття світіння.

Дитячі меблі, особливо дитячі ліжка з бука, зазвичай є трансформованими. Бук – це якісна тверда порода дерева і разом з тим – недорога. Дитячі меблі з букових щитів можуть надійно служити дитині на всіх етапах її росту: існує багато меблів з бука, які зручно підлаштовуються під вік дитини. Ці меблі мають червонуватий відтінок і виглядають дуже солідно.

Меблі з ясена, дуба мають ніжний, трохи сіруватий відтінок. Деревина ясена сама по собі – дуже тепла. В основному з ясена виробляються меблі для дітей шкільного віку. Відмінно виглядають з ясена домашні спортивні комплекси, «шведські» драбини. Міцність і відмінний зовнішній вигляд роблять ці меблі незамінними для дитячого відпочинку та спортивних занять.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...