Дитяча астрологія (стрілець, козеріг, водолій, риба)

Дитяча астрологія (стрілець, козеріг, водолій, риба)Крихітка – стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Ще один завзятий борець за права, але тепер уже нещасних і знедолених. Купуйте йому книжки і мультики про Робін Гуда і Айвенго, капітанів Блада і Гранта. Стрілець скаже вам спасибі. Його як магнітом притягують дух свободи, вітер навколосвітніх мандрівок і відчайдушні пошуки пригод.

Але не хвилюйтеся. Маленькі стрільці рідко збігають з будинку в Африку або на Північний полюс. Вони досить розсудливі.

Діти цього знака хворі справедливістю і чесністю. Поспішайте на допомогу своєму малюку, коли він, стиснувши кулачки, кидається на захист сусідської кнопки проти цілої армії карапузів.

І ще, якщо хочете подарувати Стрільцю хороші спогади про дитинство – не тримайте його в чотирьох стінах. Постарайтеся хоча б зрідка вивозити його якнайдалі з дому. Цьому малюкові дуже важливо побачити світ.

Дитина – козерог (22 грудня – 20 січня)

З перших років життя він здивує вас зайвою серйозністю. Коли всі будуть сміятися, козеріг лише здивовано підкине бровки: А чого, власне, такого. У кожному жарті лише доля жарту, а все інше – сувора життєва дійсність.

Бути мамою цього знака зодіаку – непросто. Ласку і любов маленький козерог сприймає як належне. Але є у цієї медалі і зворотна сторона. Років через 20 ваш нащадок стане так само серйозно ставиться до обов’язку піклуватись про батьків.

Від молодих літ боріться з поганою звичкою впадати в образ гордого самотнього невдаху. Якщо малюк погано себе почуває в галасливих компаніях – не наполягайте, та не заздріть мамам маленьких товариських лідерів. Пройде всього кілька років і вашого козерога почнуть приводити в приклад іншим, як людину, яка вміє ставити цілі, розробляти плани, завжди добиватися свого.

Водолій (21 січня – 18 лютого)

Вам пощастило. У цього милого спиногриза, є всі шанси вирости неординарною, обдарованою особистістю. Як тільки спадкоємець почне говорити, беріть в руку ручку і починайте записувати. Більшість висловлювань, правда, виявиться повною нісенітницею. Але це не настільки важливо.

Постарайтеся дати дитині гарну освіту. Можливо, з фізико-математичним ухилом. Не заважайте експериментувати, іноді навіть ціною поламаних іграшок. Хто знає, можливо саме ваш водолійчік колись змайструє вічний двигун.

Ще одна відмінна риса цієї дитини – прагнення бути завсідником будь-якої компанії. Дружба для нього – не порожній звук. А оскільки малюк ваш унікальний, то й товариші у нього можуть бути, скажімо так … цікаві. Їх хлібом не годуй – дай когось увергнути в шок. Готи і панки, емо і що там ще буває – все це запросто може виявитися вашою реальністю.

Боротися з таким неподобством – безглуздо. Не протиставляйте себе, а навпаки, постарайтеся стати вірним другом своїй дитині.

Дітки – рибки (19 лютого – 20 березня)

Ще один знак, повністю виправдовує свою назву. Ці карапузи не можуть байдуже пройти повз річки або моря. З ванни їх силоміць не витягнеш.

Рибки – неповторні фантазери. Їхнім батькам важливо розуміти, що цього малюка не можна карати за брехню. Дитина не бреше, а просто вигадує і мріє, без всякої на те корисливої причини. Цей «водоплав» так вживається в роль, що часом втрачає грань між реальністю і вигадкою.

Якщо малюк – рибка, то вам слід бути особливо уважними і турботливими батьками, тому що немає на світі більш чутливих дітей. З іншого боку м’яко, але невідступно привчайте карапуза «плисти проти течії», приймати самостійні рішення і робити вчинки.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...