Дитяча астрологія (рак, лев, діва, ваги, скорпіон)

Дитяча астрологія (рак, лев, діва, ваги, скорпіон)Крихітка – рак (22 червня – 22 липня)

Ні одна дитина не любить коли її ображають, але раки особливо ранимі. Для них дуже важливі сімейні відносини, любов мами і тата. Тільки з близькими він щирий і відкритий. Що стосується решти всього світу, рачок шукає нірку, в якій можна забитися так, щоб назовні стирчали лише дві величезні клешні.

У малюків – раків є одна чудова особливість. На них не варто кричати або ж шукати “альтернативні методи впливу» якщо карапуз нашкодив. Досить просто показати, що ви дуже засмучені. Цього буде цілком достатньо.

Хлопчики – раки дуже прив’язані до матері. Тому в дорослому віці вони шукають собі дружину за її «образом і подобою». Звідси висновок, хочете мати гарну невістку – будьте чудовою мамою. З дівчатками – рачками все простіше, вони зазвичай питають у всьому порад батьків.

Вивчайте цих малюків не боятися розкривати душу назустріч світу. Далеко не все в ньому погано, іноді навіть зовсім навпаки.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Ця дрібниця пузата вже з пелюшок веде себе так, як ніби народилася в короні. Його хлібом не годуй – дай покомандувати. Левеня обожнює повелівати, карати й милувати. Ну, а якщо ви будете до малюка недостатньо уважні – то тільки стратити.

Маленькі левенята вкрай чутливі до схвалення. Тому, якщо хочете чогось домогтися від дитини – не кричіть, а дипломатично знайдіть за що його можна похвалити. Карапуз гори зверне, щоб догодити вам. Але в медалі є й зворотний бік. Слабкість до компліментів у цього знака настільки виражена, що оточуючі нерідко починають користуватися даною рисою характеру. У результаті лев може підхопити «зіркову хворобу».

Тому, постарайтеся завести будь-якого домашнього звірка. Нехай малюк з дитинства привчається до думки, що любити можна не тільки себе, а й когось ще. У той же час ніколи не ображайте левеняти, особливо в присутності інших.

При виборі життєвого шляху карапуза, пам’ятайте, що серед левів – багато знаменитих артистів. Зверніть увагу на творчі нахили свого чада.

Маленькі діви (24 серпня – 23 вересня)

Часто досить слухняні, тому рідко уникають вчитися чи обов’язків. Але не варто цим надмірно користуватися. Діві буває складно знайти собі захоплення самостійно. Тому прибирання та домашні завдання можуть перетворитися на їх єдину розвагу.

Діви – малюки не по роках самокритичні. Іноді навіть занадто. Це призводить до того, що дівчатка можуть залишитися старими дівами, а хлопчаки – знайти свої покликання на низькооплачуваній роботі.

Тому з самого народження не лінуйтеся повторювати своїм Спиногризам про те, що вони найкрасивіші, милі, розумні і т.д. Кілька років такої практики зазвичай призводять до позитивних результатів.

Іноді вам може здаватися, що дитина трохи черство реагує на ваші душевні пориви. Що вдієш, така карма всіх дів. З іншого боку в їхньому житті все чітко і раціонально: сьогодні на тренування сходити, завтра маму з днем ​​народження привітати, післязавтра інститут закінчити.

Малюки – терези (24 вересня – 23 жовтня)

Спокійні й урівноважені, часто очаровашки з милими ямочками на щоках. Для них дуже важливий спокій і стабільність в сім’ї. Але якщо, наприклад, раки обожнюють маму і тата. То ваги – батьків. Уловлюєте? До такої дитини безглуздо підходити з питанням, кого ти більше любиш? Він просто дипломатично викрутиться.

Терезам дуже не подобається приймати рішення. Необхідність вибору між двома іграшковими машинками може довести крихту до легкої депресії. Тим не менш, якщо життя все-таки «притисне» думка терезів буде найбільш правильна, тому, власне кажучи, це не їх переконання, а зважене з усіх боків висновок найбільш авторитетних знайомих.

Маленькі терези не надто активні. Тому, щоб залучити їх до спорту, вибирайте секції, де можна проявити свою індивідуальність: танці, гімнастика і ін.

А ще обов’язково радьтеся з вагами, коли потрібно оформити кімнату до свята або зробити ремонт. Можливо, у вас росте майбутній дизайнер.

Скорпіончик (24 жовтня – 22 листопада)

Вічний революціонер. Згодом його тяга до повсюдного заперечення трохи згладиться. Але до того ще треба дожити. Ці малявки примудряються зіпсувати настрій і собі, і батькам. Спробуйте не лаяти крихту, а пояснити, що вам було прикро і неприємно, коли малюк розмалював ваше фото в паспорті. Може він, зрозуміє і навіть пошкодує. Якщо цього не робити, скорпиончик ризикує вирости жорстоким монстром.

Його позитивні сторони – сильний характер і стабільна психіка. Нерви після стресу відновлюються із завидною швидкістю. Небезпека їх «заводить», невдачі – стимулюють, нове – манить з неминучою силою. Приділіть особливу увагу сексуальному вихованню свого скорпіошки. Поки не пізно.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...