Дитяча астрологія (овен, телець, близнюк)

Дитяча астрологія (овен, телець, близнюк)Якщо ви ще тільки плануєте дитину або вже носите її під серцем, то, напевно, вам дуже цікаво дізнатися яким малюк буде. Але навіть коли малюк вже народився, його доля все одно залишається для нас загадкою. Відкрити завісу таємниці допоможе астрологія.

Дитина – овен (21 березня – 20 квітня)

Ці малюки наділені від природи підвищеною активністю. Значить, яка наша задача? Правильно! Направити її в потрібне русло. На перших порах може бути важкувато. Вам слід приділяти своєму карапузові більше уваги, ніж це роблять інші батьки. На жаль, частіше за інших доведеться вислуховувати скарги на те, що крихітка штовхала сусідського хлопчака, смикала за хвостики однокласницю або відібрала всі іграшки у хлопців у дворі. Єдине, що повинно вас заспокоїти – малюк робив це не зі зла, а від надлишку енергії, з якою він ще не навчився справлятися.

Цілком можливо ваш малюк буде регулярно вимагати, щоб йому купили барабан, трубу, дудку і щось ще в цьому роді. Постарайтеся поставитися до такого вибору філософськи, віднісши можливу шкоду (для своїх барабанних перетинок) з очікуваною користю (вцілілі інші речі в будинку). А ось купувати дорогі ляльки чи складні машинки на перших порах не варто. Довго вони все одно не проживуть.

Коли юне чадо трохи підросте – обов’язково віддайте його в спортивну секцію. В ідеалі – бокс, карате, ушу.

Постарайтеся донести до спадкоємця наступні істини.

Важливо не тільки почати справу, але й довести її до кінця, як би не хотілося схопитися за щось нове.

Бійка – не кращий спосіб вирішення проблем. (Якщо ви вчасно не «вселите» карапузові цю думку, то років через десять ніяка рідна міліція вам не допоможе).

Світ ділиться не тільки на «хороших» і «поганих», «чужих» і «своїх». У ньому все набагато складніше і цікавіше.

Малюк – тілець (21 квітня – 21 травня)

Ваш маленький бичок повністю виправдає свою назву. На відміну від баранів, він дуже не любить кудись поспішати. Йому подобається подовгу займатися з однією іграшкою. Тому шнурівки, розвиваючі килимки, а пізніше конструктори підуть «на ура».

Тельці – дітки з характером. Якщо садок не припав карапузові до душі – затягнути його туди буде вкрай проблематично. Вони, взагалі, ділять світ за принципом: подобається – не подобається. І чітко слідують своїм переконанням.

Іноді вам може здаватися, що дитина росте копушею. Постарайтеся не вішати на малюка ярлики завчасно. Пам’ятаєте прислів’я, тихіше їдеш – далі будеш.

Тельці володіють унікальним талантом поєднувати прекрасне з корисним. Вони можуть запросто прилаштувати дорогу порцелянову чашку під ємність для зберігання черв’ячків на риболовлю. Не поспішайте сварити дитину. Дозвольте самовиражатися. У той же час методично привчайте до акуратності і порядку.

Тельцю також слід з молодих років пояснювати, що зіпсована чашка коштує грошей. Як, втім, і все навколо. Якщо вам вдасться донести до карапуза цю думку, то виросте ваше «телятко» грунтовним і відповідальним, ну і майже не жадібним.

Маленький близнюк (22 травня – 21 червня)

Його головне кредо – мені все потрібно знати і без мене «вода не освятиться». Це миле створіння, тільки навчившись говорити, стане «обстрілювати» вас питаннями зі швидкістю кулемета. Причому часу на роздуми або відповідь у вас не буде. Пощадіть нервову систему свого крихти, і не намагайтеся завантажувати його зайвою інформацією з області світової філософії та «природи речей». Йому і так несолодко.

Нервова система близнюків, взагалі, зайво збудлива і працює «на знос». Але це не означає, що малюку можна надавати багато вільного від занять часу. Хто знає, в які нетрі занесе його власну уяву. Може бути, він почне практикуватися в умінні віртуозно фантазувати на тему «чому я не вивчив уроки». Так і до неприємностей рукою подати.

Привчайте близнюка до скрупульозного виконанню планів, послідовності й методичності. У процесі ви навряд чи підвищите свій авторитет в його очах. Але ця місія спрямована на добру справу.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...