Дитяча аптечка: як правильно використовувати антисептики

apte4kaНастало літо — і малюки активно граються на вулиці, тому будьте готові до різних дрібних травм та порізів.  В дитячій аптечці обов’язково повинні бути антисептики. Основні антисептики і способи їх грамотного застосування

• Зеленка 

Вона добре справляється з мікробами і відмінно стерилізує ранку. Але застосовувати її потрібно обережно. Занадто багато лити на рану не варто, бо це може викликати навіть опік.

• Марганцівка

Зараз знайти її проблемно, але на базарх, як правило, її продають з рук (виробництво Білорусії). Вона добре допомагає при отруєннях, діареях і болю в горлі. Так само чудово знезаражує рани, садна, тріщини і порізи. Але пам’ятайте, її потрібно розводити до світло-рожевого кольору і після цього процідити через марлю або бинт.

• Фурацилін 

Так само необхідно мати в дитячій аптечці. Він буває у вигляді мазі або розчину. Відмінно справляється з ангіною, підходить для обробки ран.

• Йод 

Так само справляється з ранами і синцями, проте сушить шкіру.

• Перекис водню

Рідина, яку просто необхідно мати в дитячій аптечці, адже вона чудово підходить для промивання та знезараження ран. До того ж, не пече і не залишає слідів. Так само перекисом водню полощуть горло під час ангіни або при стоматиті. Але будьте обережні: потрапляти в шлунок вона не повинна.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...