Дитині набридли іграшки? «Чарівні» дрібниці для гри

«Чарівні» дрібниці для гриМаленьким дітям дуже скоро набридають іграшки. А постійно купувати нові – не зовсім педагогічно і раціонально, а іноді й просто немає на це вільних коштів.

У будь-якої мами напевно знайдуться в господарстві «чарівні» дрібниці, якими дитина із задоволенням займеться. Гра з побутовими предметами допоможе розвивати фантазію, творчі здібності малюка. Він зможе придумати багато нових різноманітних ігор.

Сумочка з «чарівними» дрібницями. У багатьох молодих матусь де-небудь в будинку порошиться стара сумочка, яка давно вийшла з моди, але позбутися її не піднімається рука. Вона стане незвичайною розвиваючою іграшкою, якщо покласти всередину багато різних предметів, таких як олівець, блокнот, порожні баночки від крему (в яких теж можна що-небудь сховати), кришки, фантики, гудзики великого діаметру. Всі ці предмети повинні бути чистими і не представляти небезпеки для дитини. У внутрішні і зовнішні кишені також можна розкласти всякий дріб’язок і закрити замочки і кнопки. Малюк із задоволенням буде грати, витягуючи з сумки все нові «сюрпризи».

Макарошки. На велике блюдо висипати макаронні вироби різної конфігурації, краще великого розміру. Дати малюкові кілька порожніх тарілок і запропонувати йому розсортувати макарони. З кольоровим матеріалом грати буде ще цікавіше. Дівчатка можуть годувати ляльок, а хлопчики розвозити на машинках будівельний матеріал з макаронів. Можна нанизати їх на нитку в довільному порядку, вийдуть намиста або браслет.

Шнурки. Для гри знадобиться аркуш дуже щільного картону, дирокол і різнокольорові шнурки або стрічки. Можна дозволити дитині самій продірявити картонку діркопробивачем так, як вона захоче. На шнурках з одного кінця зав’язати вузлик. Попросити малюка протягнути шнурок в дірки в довільному порядку і створити гарний візерунок.

Скріпки. Це дуже корисний матеріал для розвитку фантазії, а заодно і дрібної моторики. Скріпки повинні бути різного кольору, самого великого розміру. У міру дорослішання дитини можна брати скріпки більш дрібні. З цього матеріалу вийдуть незвичайні силуети, якщо розігнути скріпку і зігнути її знову в інших місцях. З скріпок можна спорудити красиві намиста, якщо з’єднати їх разом, ланцюжок, щоб возити машинку.

Прищіпки. З їх допомогою дитина вчиться володіти своїми пальчиками. Кольорові прищіпки допоможуть вивчити кольори. Дитина може розвішувати на натягнуту мотузку хусточки, серветки, шкарпетки і затискати їх прищіпками. Якщо дати заготовку з картону у вигляді сонечка, малюк зможе прищепити до нього промінчики.

Проявивши фантазію, мама зможе придумати безліч простих і захоплюючих ігор для свого чада. Поки він буде зайнятий, у неї з’явиться деяка кількість вільного часу для себе.

Якщо ж дитя не хоче гратися такими дрібничками, то купіть my little pony чи іншу сучасну іграшку. Але не варто купувати такі дорогі іграшки дуже часто.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...