• Без категорії

Дитина застала вас в ліжку: що робити?

Дитина застала вас в ліжку: що робити?Найстрашніше, що може статися у вашій з чоловіком спальні – це “незаконне проникнення” дитини. Що сказати і зробити, коли вас зловили на гарячому?

  1. Залишайтеся спокійними

Якщо ви почули скрип дверей або голос дитини, швидко прикрийте, але ні в якому разі не панікуйте. Дитина може бути налякана вашою реакцією, і це може перерости в травму в майбутньому. Секс не повинен у неї асоціюватися з негативом, інакше в дорослому віці їй буде складно вступити в інтимні стосунки.

  1. Зачекайте відповідну реакцію

Твоя дитина може навіть і не здогадуватися, чим ви насправді займаєтеся. Тому перш, ніж виправдовуватися, почекай, що вона скаже. Малюк може подумати, що ви граєте в якусь цікаву гру або спросоння взагалі не зрозуміти, що щось не так.

  1. Придумайте пояснення

Секс може здатися для дитини актом агресії, тому варто відразу її заспокоїти. Краще рішення – це сказати, що ви розважаєтесь. Наприклад, ви просто лоскочете один одного або граєте в нову гру. Дуже важливо, щоб при цьому вираз обличчя не видавав ваш переляк.

  1. Чому ми голі?

Якщо вам дуже не пощастило і дитина бачила вас оголеними, знову ж будьте спокійні і придумайте правдоподібну причину такого зовнішнього вигляду. Як варіант, ви можете сказати, що після гри збираєтеся прийняти душ, ось чому зняли з себе одяг.

  1. Серйозна розмова

Не всі діти слабо уявляють собі, як виглядає статевий акт. Якщо твоя дитина достатньо доросла або розвинена не по роках, швидше за все вона вилетить з кімнати кулею, навіть не почувши ваших пояснень. Пам’ятай: не можна просто промовчати і зробити вигляд, що нічого не сталося. На наступний день сядь з донькою чи сином і доступно розкажи, що сталося напередодні.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...