• Без категорії

Дитина сідає

Дитина сідаєКоли можна садити дитину? У якому віці? Настає час, коли кожен батько ставить це питання.

Відповідь проста: садити дитину не можна, поки він сам не сяде. Сам – це значить самостійно, без сторонньої допомоги. Не треба вдаватися до порад бабусь і усаджувати дитя в подушки. Менше слухайте розповіді знайомих про те, як рано сіла їх дитина.

Положення сидячи – величезне навантаження на хребет, особливо для немовляти. М’язи спини зменшують це навантаження, але вони повинні бути для цього достатньо розвинені.

Раннє саджання приводить до викривлень хребта, а в слідстві і до різних хронічних захворювань. Застава здоров’я дитини – це невтручання в його розвиток.

Щоденний масаж, прогулянки на свіжому повітрі, повноцінне харчування, водні процедури – це єдине чим ви можете допомогти вашому малюку. Старайтеся, щоб ваш малюку більше часу проводив лежачи на животі, саме в цьому положенні добре тренуються м’язи спини.

Ознаки того, що дитина сидить правильно:

спина рівна, без прогинань назад або в сторони;

таз небагато нахилений вперед;

ноги розташовані так, що складають опору для малюка;

якщо його легенько штовхнути в бік, то він прогнеться, але не впаде.

Пам’ятайте, всі дітки різні, і ваша дитина не схожа на інших, він індивідуальний. Нічого не зміниться, якщо дитина сяде на пару місяців пізніше середньостатистичних шести місяців.

Є малюки, які вперше сіли самі в 4 місяці, а є і такі, які у вісім місяців не сидять, замість того вони повзають і встають на ноги. У будь-якому випадку у вас немає причин садити дитину або, того гірше, приписувати йому якісь відхилення в розвитку.

Джерела інформації:

  • Интересный женский журнал тут
  • Не знаешь, как устроен твой автомобиль? читай тут 
  • Новости на сайте www.goudenclub.com

Поділитися в...

Вас може зацікавити...