Дитина не любить бабусю, що робити?

Дитина не любить бабусю, що робитиДитина більшою мірою прив’язана до мами, але бабусі зазвичай обожнюють своїх онуків. Тому діти люблять гостювати у них, так як покупка заборонених батьками солодощів забезпечена. Але бувають такі ситуації, коли малюк не хоче залишатися з бабусею і плаче.

Тут можуть бути різні точки зору на проблему. Багато хто вважає, що сама бабуся винна в такому негативному ставленні до себе. І, на жаль, бувають сім’ї, в яких до онуків немає особливої любові. Дитина все дуже гостро відчуває і сприймає, відповідно, така його реакція. Але не завжди це вірно. Багато бабусь шалено люблять своїх онуків, хочуть бачитися частіше і спілкуватися якомога більше, але діти все одно не можуть довго перебувати з ними. Тут потрібна грунтовна розмова, ініціатором якої повинні стати батьки. Необхідно постаратися з’ясувати причини такої поведінки малюка, а також спробувати показати йому, що бабуся ставиться до нього з теплотою і турботою, чого й чекає взамін.

Дитина має неймовірно сильну інтуїцією і відчуває взаємини між дорослими, тому, якщо хтось із батьків холодно ставиться до своєї мами або тещі, або до свекрухи, то і малюк буде робити це точно так само. Підсвідомо він буде проявляти свою недовіру, висловлюючи це в постійному плачі і капризах. У даній ситуації можна порадити тільки одне – змініть власні сімейні взаємини, тоді і дитина буде себе почувати більш комфортно з кожним з дорослим.

Велику роль відіграє залученість бабусь у вихованні дитини з самого раннього дитинства. Якщо малюк з дитячого віку отримував з їхнього боку турботу, увагу і любов, то, ставши старше, він буде себе вести абсолютно так само по відношенню до них. Якщо ж з якихось обставин (наприклад, проживання в різних містах) дитина рідко бачить бабусь, то необхідно дати деяку кількість часу для адаптації. Адже малюк повинен звикнути до нової людини.

Ситуація може розвиватися по-різному, але необхідно пам’ятати, що ключову роль тут відіграють батьки, які служать своєрідним провідником між бабусями і дідусями і дитиною.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...