Дитина чоловіка від першого шлюбу: як поводитися?

Дитина чоловіка від першого шлюбу як поводитися У кожної жінки настає такий момент, коли ви розумієте, що зустріли ЙОГО, того, якого все життя чекали! Справа рухається до весілля. Все б нічого, та тільки вас турбує те, що у вашого майбутнього чоловіка є дитина від першого шлюбу. Тема взаємин жінки з дитиною від першого шлюбу чоловіка – одна з найгостріших що впливають на взаємини. Ваше завдання проявити максимум терпимості, щоб, як можна більш успішно, вирішити проблеми, що виникають в такому шлюбі. Деякі жінки, вступаючи в шлюб з чоловіком, вважають, що «колишня» дитина має бути викреслена з життя. Але запам’ятайте назавжди – колишніх дітей не буває! А від того, як ви поставитеся спочатку до дитини вашого чоловіка, можуть залежати і всі відносини повністю. Ваше завдання зрозуміти – хто прийшов останній у відносини (а в даному випадку це ви), повинні ставитися з повагою до того, хто в цих відносинах вже давно (чоловік і дитина від першого шлюбу). Щоб уникнути подальших конфліктів з приводу дитини вашого чоловіка, потрібно бути готовою до наступного:

  1. Додаткові фінансові витрати. Щомісяця або частіше ваш чоловік буде давати гроші на утримання своєї дитини. Це зрозуміло, що ви могли б їх витратити на щось інше, але він – батько і це його обов’язок. Щоб не виникало непорозумінь кожен раз, потрібно обговорити це, можливо, ще до вступу в шлюб.
  2. Ревнощі. Швидше за все, вони стануть вашим постійним супутником, і ви будете його ревнувати до минулого, до його колишньої дружини, до його дитини. Що з цим можна зробити, щоб не зіпсувати відносини з чоловіком? Розповісти, що ви відчуваєте, щоб ваші спалахи він сприймав більш м’яко. Намагатися стримувати себе.
  3. Зустрічі зі своєю дитиною. Якщо він розлучився з матір’ю своєї дитини – це не означає, що він повинен відмовитися від спілкування з дитиною. Щоб уникнути непорозуміння у вигляді несподіваного відходу до дитини, коли у вас зовсім інші плани, потрібно так само заздалегідь обговорити в який час батько буде бачитися з дитиною. Чи буде дитина відвідувати ваш будинок?
  4. Дзвінки з проханнями від колишньої дружини і дитини. Це можуть бути як глобальні питання, так і абсолютно не значні, на які реагувати чи ні, вирішуватиме ваш чоловік. Вам його допомогу своїй колишній сім’ї потрібно прийняти, подобається вам це чи ні. Ви повинні зрозуміти, що повністю відмовитися від цього він не зможе.

Якщо ви виходите заміж за чоловіка, у якого вже є дитина від першого шлюбу, то повинні розуміти, що те його життя, хоч і минуле, але ніколи до кінця воно не піде з вашого життя. Вам не обов’язково любити його дитину. Порада така: щоб не виникало непотрібних конфліктів, вам потрібно спробувати налагодити хороші відносини з його дитиною. Адже і ви, і його дитина для нього рівнозначно дорогі, і якщо ви почнете конфліктувати, то чоловік буде «між двох вогнів». А якщо ви змусите його вибирати (таке теж трапляється в житті), ще невідомо, любов до кого у нього з часом пересилить.

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...