Діти з пробірки

Діти з пробіркиУ наш час до процедури екстракорпорального запліднення вдається величезна кількість сімейних пар, які бажають отримати довгоочікуване диво – власного малюка. На жаль, не всі можуть стати щасливими батьками традиційним способом. Тому для пар, які страждають на безпліддя, процедура ЕКЗ – рятівний вихід.

Процедура запліднення при цьому методі відбувається поза тілом жінки. При цьому сперма і яйцеклітини можуть використовуватися як батьків, так і донорські. Таким чином, при ЕКЗ дитина не обов’язково народжується генетично чужою. Донорське запліднення проводиться тільки у виняткових випадках (відсутність у жінки яєчників, менопауза і т. Д.).

В матку жінки під час процедури екстракорпорального запліднення вводять відразу кілька ембріонів, щоб підвищити вірогідність зачаття. Тому часто в результаті ЕКЗ на світ з’являються двійні або трійні.

«Діти з пробірки» є такими ж повноцінними, як і малюки, зачаті природним шляхом. Імовірність виникнення патологічних та інших захворювань у них така ж, як і в інших дітей.

Вагітність, що наступила в результаті ЕКЗ практично нічим не відрізняється від звичайної. Токсикози і викидні при ній зустрічаються не частіше, всупереч численним судженням. Правда, народження дитини відбувається зазвичай за допомогою кесаревого розтину. Але показанням при цьому є не сама процедура ЕКЗ, а пізній вік вагітності у матері, тривале безпліддя, багатоплідна вагітність і т.д.

Окремим видом екстракорпорального запліднення є сурогатне материнство. При цьому методі дитина не тільки зачата поза тілом матері, але і виношується іншою жінкою. Після пологів сурогатна мати віддає малюка генетичним батькам.

Досвіду народження «дітей з пробірки» більше 20 років. За цей час безліч безплідних пар здобули довгоочікуване диво. І всупереч міфам і чутками про ЕКЗ, дана процедура все більше приживається в сучасному світі, вдосконалюється і розвивається.

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...