Діти і танці

Діти і танціДуже важливо займатися всебічним розвитком дитини, не тільки інтелектуальним, але і фізичним. Танці – це прекрасний спосіб направити дитячу енергію в позитивне русло і розкрити творчий потенціал малюка.

Для початку вирішіть разом з дитиною, якими саме танцями вона хотіла б займатися. Сучасні танцювальні гуртки зазвичай проводять набір дітей, починаючи з 2-3 років. Спочатку малюки вчаться слухати музику і виконують найпростіші танцювальні рухи. У такому юному віці найголовніше – це розвинути почуття ритму і координацію рухів. Дітки від 4 до 6 років вже починають розучувати більш складні хореографічні танці: від класичних бальних до енергійних сучасних. Невід’ємною частиною занять є розтяжка і деякі елементи гімнастики, що забезпечує хорошу фізичну підготовку для дитини.

Заняття танцями розвивають пластику і гнучкість, формують правильну поставу, коректують спину і вирівнюють хребет. Крім того, здійснюється правильне навантаження на роботу серця і судин, зміцнюються м’язи, і підвищується імунітет. Діти, які регулярно займаються танцями, більш витривалі і рідше хворіють на простудні захворювання.

До того ж танці – це веселе і цікаве заняття. Музика, сміх і рух – така атмосфера піднімає настрій, і навіть самі сором’язливі діти з часом стають більш товариськими і розкутими. Дитячий танець благотворно впливає на розвиток дитини, сприяє становленню особистості і розвитку творчого потенціалу малюка. Танець дає розуміння краси та естетики руху. Крім того, заняття в колективі вчать згуртованості і взаємовиручки, а дитячі виступи перед публікою в гарних костюмах порадують близьких і друзів.

Батькам потрібно підтримувати дитину і хвалити її за успіхи. Але будьте готові до того, що заняття танцями вимагають деяких фінансових вкладень. Це покупка спеціального одягу та взуття для тренувань, а також костюмів для виступів. Але ці витрати окупляться, адже займаючись танцямидитя зміцніє фізично, стане більш спритним і гнучким, а також отримає масу позитивних емоцій і вражень.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...