Діти, народжені в квітні

goroskop 04Квітневий малюк-Овен буде наполегливою людиною, з великим завзяттям відстоюватиме свою точку зору. А ось квітневий Телець, навпаки, промовчить і залишиться при своїй думці, вислухавши співрозмовника. Таким чином, квітневі дітки діляться на 2 групи: діти, народжені до 20 квітня (Овни) і діти, народжені після 20 числа (Тельці).

Тільки не робіть поспішних висновків і не бійтеся того, що дитина-Овен буде агресивною, войовничою, а дитина-Телець — спокійною. Просто Телець нічого нікому не буде доводити, він мовчки досягатиме поставленої перед собою мети, незважаючи на те, що цілі майже недосяжні. Таких діток важко переконати. Вам може здатися, що дитина зрозуміла усі ваші аргументи, але ця думка буде помилковою, Телець все одно закінчить те, що почав.

З Овном буде трохи простіше. Таких дітей треба уважно вислухати, потім навести власні вагомі аргументи, і, швидше за все, таки переконаєте дитину у своїй правоті. Більшість квітневих діток трохи егоїстичні, примхливі, завжди у них на першому місці власні інтереси. До циї дітей потрібно знайти підхід, оскільки за природою вони не лідери, навпаки, їм потрібен авторитет — людина, яка спрямую їхню завзятість у правильне русло.

У цілому, дітлахи, народжені в квітні, у дорослому віці мають гарний підхід до людей і легко знаходять вихід навіть із дуже складних ситуацій.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...