Діти, народжені в березні

berezenДіток, народжених у березні, можна охарактеризувати так: здібні до навчання, вміють слухати, уважні, але слабкі фізично. А пояснюється це тим, що березень — місяць, коли природа тільки пробуджується від зимового сну. Вчителі не мають проблем з навчанням і спілкуванням таких дітей.

Характер березневих діток залежить від імені та по батькові. Їм властива охайність, дружелюбність, справедливість, дисциплінованість, але є й негативна якість — упертість.

Якщо таким дітям незрозуміло щось по навчанню, то їм не складно запитати у однокласників і у викладача. Березневі дітки ніколи не поставлять собі в щоденник «липову» оцінку. Багатьом відмінно дається математика.

У підлітковому віці діти, народжені в цьому місяці, стають легковразливими, нерішучими, скромними і можуть замкнутися в собі. Вони можуть вважати себе невдахами. На жаль, часто такі діти не добиваються багато чого в житті, а досягнувши якоїсь вершини, можуть швидко все втратити. Ці люди самолюбні й амбітні. Їм властива вразливість та дратівливість.

Запам’ятайте, дітям, народженим у березні, потрібно давати тверді імена. Цим ви додасте характеру більшої твердості, впевненості в собі і рішучості.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...