Дисплазія матки і вагітність

dizplaziaДисплазія матки і вагітність – річ дуже серйозна, адже у важкій формі дисплазія вважається вже передраковим станом. До того ж, виявити цю хворобу можна тільки під час обстеження у гінеколога, адже симптомів немає ніяких. А це означає, що все-таки потрібно відвідувати лікаря-гінеколога хоча б раз на півроку.

Причин дисплазії матки декілька. інфекції, які передаються статевим шляхом, ранні аборти, ранні пологи, гормональні порушення. Ерозія так само може перерости в дисплазію матки.

Діагностувати дисплазію можна під час кольпоскопії у гінеколога. Якщо діагноз підтвердився, обов’язково потрібно пройти біопсію шийки матки.

Дисплазія і вагітність – речі не дуже сумісні. По-перше, дисплазія під час вагітності практично не лікується. По-друге, зміни в організмі під час вагітності можуть погіршити стан дисплазії. Тому, якщо ви плануєте зачаття малюка, обстежуйтеся заздалегідь.

Лікування дисплазії матки

Дисплазія матки лікується комплексно. Перед тим, як приступити до лікування самої дисплазії, потрібно усунути фактори, які сприяли її появі. Сама ж дисплазія лікується хірургічними методами:

• діатермоконізація

• кріодеструкція

• лазер

• холодно-ножова конізація

Іноді під час лікуванні дисплазії матки доводиться вирізати уражений шматочок шийки матки, але це не заважає нормальному загоєнню і виношуванню дитини в майбутньому.

Не хворійте!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...