Діна

Походить від грецького слова "дінаміс", перекладається як – "сила", "потужність".

"Літні" Діни рано закохуються, сильно переживають перипетії першого кохання. Максималістка. Обожнюють розумних, начитаних людей, самі люблять читати. Читають захоплено-від детективів до кулінарних рецептів. У Діни хороша пам'ять і швидка реакція, вона легко засвоює навички водіння автомобіля. Товариська.

Діна невдачливий в першому, а іноді і в наступних шлюбах. Нерідко Діни – матері-одиначки. Не остання причина цього – її характер, який згодом робиться усе більш колючим. Вона стає впертою, категоричній і різкою у висловлюваннях, не щадить авторитетів, легко може образити. Як стиснута пружина – будь-яка дрібниця виводить її з себе. Діна працелюбна і практична. Вже вона-то точно знає, що їй вигідно, і не забуде чинити саме так. Навколишні нерідко знаходять її хитрою і, слід визнати, не помиляються в своїй думці. Діна вміє пристосовуватися. І все ж у житті, особливо особистої, їй частенько не везе. Бойовий характер Діни, її прямота і жорсткість відлякують чоловіків, особливо тих, хто мріє про спокійний шлюбі з чаюваннями по неділях і в'язкої вовняні шкарпетки дружиною. Але по суті Діна зовсім непогана людина і володіє безліччю суто жіночих достоїнств. Вона добре і на рідкість винахідливо готує. Гостям подобаються її страви, і, прощаючись, вони неодмінно просять "дати рецептик". За прямотою Діни найчастіше стоять не меркантильні міркування, а щира впевненість, що вона бореться за правду. Діна, крім того, самовіддана у своїх турботах про членів сім'ї, вірна в шлюбі, хороший працівник.

Павло, Семен, Лев, Сергій – найбільш підійдуть для шлюбу з Діною. А ось перш ніж виходити заміж за Якова, Гната, Богдана, Петра, Анатолія – Діні треба гарненько все зважити.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...