Деякі рекомендації перед пологами

Деякі рекомендації перед пологамиУявіть собі, що день пологів вже наступив. Уявіть собі сильні перейми і відповідно реагуйте на них. Це допоможе вам підготуватися до них внутрішньо.

Пригадайте про те, що потреба тужитися з’являється у міру посилення переймів, скорочень матки.

Коли ви вчитеся тужитися, постарайтеся уявляти собі перейми при кожній напрузі. Під час пологів вам потрібно бути готовою контролювати цю потребу і не починати тужитися до того, як лікар або акушерка попросять вас про це. Партнер може допомогти вам тільки на цьому етапі. Поки вам ще не дозволили тужитися, дихайте поверхнево.

Не забудьте прийняти правильне положення. Підборіддя направлене до грудей, плечі розслаблені, м’язи тазу теж відпочивають.

Під час підготовки до пологів навчіться контролювати своє дихання і стан мускулатури, хоча при цьому ваші відчуття не завжди можуть бути приємними.

Краще віддавати перевагу перевіреним методикам. Залишаючись в розслабленому стані, зігніть ноги в колінах і підніміть їх до рівня грудей. Потім злегка розведіть коліна і притримуйте їх руками. Дихайте глибоко, потім закрийте рот і затримайте дихання. Якщо ви напружуєтеся, то м’язи живота повинні залишатися розслабленими. Коли тиск стає дуже сильним, підведіть голову. Коли сутичка пройшла, видихніть і розслабте напружені м’язи.

ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ

Коли наблизиться термін пологів, підготуйте сумку зі всім необхідним для вас і дитини.

Безпосередньо перед поїздкою в лікарню вам теж потрібно буде зробити ще дещо. Наприклад, якщо ви регулярно робите манікюр і макіяж, то краще видалите лак і декоративну косметику.

Якщо ви звичайно носите контактні лінзи, то, по можливості, залиште їх у будинку і візьміть замість них окуляри.

Джерело: mamochka.org

Поділитися в...

Вас може зацікавити...