Дерев’яні іграшки та їх переваги

Дерев’яні іграшки та дитинаСтоячи в магазині дитячих іграшок Ви розгублено дивитеся по сторонам. З полиць і стелажів на Вас дивляться плюшеві зайці й пупси-немовлята, покемони і спайдермени, ляльки Барбі і зелений Шрек. Що ж з усього цього різноманіття купити своїй дитині? Що буде розвивати і розважати одночасно? Яка іграшка стане улюбленою? Купіть малюкові дерев’яну іграшку, і ви не помилитеся у виборі!

Чим же так корисні дерев’яні іграшки?

Дерев’яні іграшки – це, насамперед, екологічні іграшки. У наше століття пластмаси і силікону починаєш цінувати натуральність і природність матеріалів. Теплоту природного матеріалу, яку випромінюють дерев’яні іграшки, неможливо створити за допомогою просунутих технологій.

Згадайте, дерев’яні іграшки для дітей Ви зустрічаєте в старовинних ілюстраціях і музеях. На цих іграшках виросло не одне покоління. Матрьошки, тріскачки, потішки – всі ці дерев’яні іграшки випробувані нашими бабусями і дідусями, коли промисловість була в стадії розвитку.

Безпека – ось якість, яка спонукає багатьох батьків купувати дерев’яні іграшки для дітей. Ці іграшки складаються з натурального дерева. Батькам немає потреби переживати про токсичність, крихкості, або негігієнічно такої іграшки. Всі краї дерев’яних іграшок згладжені, тому такі іграшки повністю безпечні навіть для немовлят. Якщо в іграшках присутні пофарбовані деталі, то фарбування відбувається із застосуванням тільки натуральних матеріалів.

Дерев’яні іграшки прості і креативні одночасно. Саме лаконічність іграшок дає простір для фантазії малюка, який може придумати характер, історію та події, що відбуваються з іграшкою, на свій лад.

Ще одна деталь, яка відрізняє дерев’яні іграшки від інших іграшок – їх реалістичність. Пластмаса гладка і безлика. І кубики, і пірамідка, і конструктор з пластмаси однакові на дотик. А дерев’яна іграшка індивідуальна. Вона злегка шорстка, тут гладка, тут трохи горбиста, а головне, вона справжня. Саме ці правдиві відчуття так важливі дітям в ранньому віці.

А чи замислювалися Ви, наскільки дерев’яна іграшка довговічна? І нехай це не найважливіший критерій у виборі іграшки, Ви оціните той факт, що дерев’яна іграшка не тільки не буде зламана малюком протягом дня, а й перейде у спадок майбутнім поколінням.

Отже, вибір зроблений. Піднесіть малюкові іграшку МДІ і не сумнівайтеся, він неодмінно оцінить Ваш вибір!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...