День народження дитини 5-7 років: ідеї для проведення свята

День народження дитини 5-7 років ідеї для проведення святаДіти в будь-якому віці чекають свого дня народження, і не тільки заради подарунків, але і для отримання заряду гарного настрою, відчуття своєї важливості та першості в цей день. Завдання батьків – зробити чергове свято відмітним від попереднього дня народження.

Пропонуємо наступні варіанти проведення свята

1. Свято в родинному колі. Це класичний традиційний варіант. Жарти, сміх і розмови у невимушеній обстановці наповнять будинок теплом, яке ваша дитина несвідомо збереже у своїй пам’яті, як кращий момент з дитинства. А якщо додати «родзинку» у вигляді несподіваної появи клоуна або астронавта, дитина буде просто в захваті. Також можна піднести дитині подарунок у вигляді бандеролі, яка була надіслана жителями крайньої Півночі і залишена біля вхідних дверей. Негативною стороною організованого таким чином свята є безлад в будинку, який залишиться після святкування дня народження.

2. Розважальний центр. Тут дітям не доведеться нудьгувати, а батькам грати роль няньок. Програма, створена спеціально для вашої дитини і її друзів: вікторини, конкурси, дискотека, шоу мильних бульбашок, караоке та лазерне шоу, репортажна зйомка. Не варто забувати про торті і задування свічок, адже для загадування бажання час, безумовно, знайдеться.

3. У дитячому кафе. Можна організувати день народження дитини в кафе, вдавшись до допомоги професійних акторів в якості мультиплікаційних персонажів. Дитина у віці 5 – 7 років все ще відрізняється інтересом до мультфільмів, і величезним бажанням побачитися з їх героями наяву. Чому б не обіграти сценарій свята, виходячи з інтересів дитини? Нехай Маша, Лунтик або Людина-Павук влаштують твістінг, покажуть фокуси, проведуть міні-театр, учасниками якого стануть гості.

4. Рушайте з сином або донькою в аквапарк. Порадуйте дитину всілякими розвагами, провівши час незабутньо. Зарядіть його (її) позитивними емоціями і спогадами на цілий рік вперед.

5. День народження у вигляді квесту. Завдання батьків – заздалегідь продумати маршрут, скласти карту, щоб максимально уподібнитися пригодницькій грі. Рішення задач у квесті має бути під силу дитині і не повинно віднімати багато часу, інакше це може призвести до перевтоми і втрати інтересу з боку іменинника (іменинниці). Кінцева станція – місце зустрічі всіх гостей, яких дитина не очікувала побачити.

Фантазія батьків і межі їх матеріальних можливостей, як правило, визначають майбутній сценарій проведення дня народження. Головне, не забувати, що героєм в цей день є ваша дитина і її інтереси потрібно враховувати в першу чергу.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...