Денис

Походить від давньогрецького імені Діонісіос (Діоніс – бог життєвих сил природи, бог вина).

Це здатний, посидющий і дуже акуратна людина. Перешкоди в житті обходить з легкістю, везіння немов надається йому разом з ім'ям. Любить копітку роботу. Часто щось колекціонують. Дениси бувають принциповими і непохитними, люблять нав'язувати оточуючим ідеї, що не представляють для тих ніякого інтересу. Самолюбні.

У першому шлюбі часто невдачливі: їхні дружини недолюблюють свекруху; конфліктні відносини, що складаються між ними, зачіпають врешті-решт і молоду сім'ю. Тому Денису і його майбутній дружині до того, як вони зареєструють свій шлюб, потрібно серйозно зайнятися пошуками окремої квартири. У виборі дружини Денис не позбавлений корисливих міркувань. П'є не багато. Знає рахунок грошам. Не скупий, погодиться практично на будь-яку покупку, але за неодмінної умови, що спочатку запитають його дозволу.

Ім'я Денис – від грецького "Dionis", – прийшло до нас із античної міфології. Так звали бога життєвих сил, природи, виноградарства, виноробства і веселощів. Тому Денис наділений від природи життєвою енергією, силою, радісним сприйняттям навколишнього світу, він вміє піднімати настрій собі і заряджати веселістю оточуючих. У XIX столітті в Росії ім'я Денис придбало широке поширення. Святий заступник – Діонісій Пергійскій (Памфілійського). Він був затятим супротивником зла і всевладдя, шанували хворих і голодних, хоронив померлих, закликав усіх до помірності, стриманості і молитов, спонукав багатих до пожертвувань, виучував ченців грамоті.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...