ДЕКРЕТНА ВІДПУСТКА, ЯК СТИМУЛ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ

Декретна відпустка для мам – це прекрасна можливість не просто заробити, а й почати займатися бізнесом. Робота на дому дозволить приділяти дитині достатню кількість часу, маючи при цьому непоганий дохід. Ідеальним варіантом стане вибір ніші дитячих іграшок.

Дропшиппінг – продаж дитячих іграшок

Якщо ви завжди мріяли відкрити свою справу, але не мали стартового капіталу, дропшиппінг – це саме те, що потрібно. Мама буде виступати в якості посередника між покупцем і продавцем в мережі Інтернет, отримувати відсоток від продажів та інші бонуси.

Так як сфера дитячих іграшок однозначно близька кожній матусі, вона добре розбирається в ній. Таким чином, можна буде монетизувати досвід продажу іграшок для дітей за допомогою соцмереж.

Як почати заробляти на продажу дитячих іграшок

Шопінг на дому дуже вигідний, оскільки в разі дропшиппінгу всі питання щодо зберігання і доставки продукції бере на себе постачальник. Вашим основним завданням є пошук клієнта.

Дитячі іграшки будуть поставлятися, безпосередньо, від виробника до замовника. Ваш заробіток – різниця між вартістю товарів бренду і ціною, за якою ви продаєте іграшки клієнтам.

Крок 1 – Створити бізнес-сторінку в соціальних мережах.

На сьогоднішній день найпростіше вести онлайн-магазин в Інстаграм акаунті, оскільки це легкий старт і одна з найпопулярніших соцмереж для продажів. Це, скажімо, «віртуальний склад товару», і в той же час, красива вітрина.

Як варіант, здійснюється створення двох профілів. У першому профілі під фото в акаунті можна ставити хештеги, натиснувши на які, потенційні клієнти будуть перенаправлені на більш великий товарний перелік.

Другий профіль може використовуватися для розміщення іграшок за розмірами і колірними категоріями.

Щоб інста-бізнес активно розвивався, слід врахувати такі фактори, як:

  1. Створення унікального хештегу магазину дитячих іграшок, завдяки якому проект придбає популярність в інтернеті.
  2. Розробка фірмового стилю – загальні фільтри і кольору для всіх постів.
  3. Уміння користуватись геотаргетуванням. Локація товарів повинна чергуватися з певною періодичністю. При цьому пости варто робити, вказуючи відомі ТРЦ і магазини. Це посприяє збільшенню переглядів постів.
  4. Облік часу постингу. Фото або відео дитячих іграшок оптимальніше всього викладати в часовому проміжку 10 ранку-6 вечора.
  5. Розрахунок кількості постів. За один раз не потрібно завантажувати в Instagram відразу всі фото. Якщо для користувача стрічка буде на постійній основі засмічуватись, це може привести до того, що людина просто відпишеться від акаунта. Пости повинні бути регулярними, але, в той же час, якісними і в міру.
  6. Активність. Аудиторії можна ставити питання, лайкати і залишати коментарі під постами інших профілів.
  7. Також ефективно займатися дропшиппінгом методом залучення до магазину Ютубу або Фейсбуку. Однак, цей спосіб продажів є більш складним.
  8. Якщо вас зацікавив дропшиппінг в Facebook, можна створити сторінку, заповнити інформацію про оплату і доставку, і почати постити на стіні якісні фотографії іграшок для дітей з максимально розгорнутим описом. Так альбоми будуть поповнюватися товарними позиціями.

Крок 2 – Вибір постачальника товарів

Важливо мати надійного постачальника, в якому ви будете впевнені на всі 100, оскільки це робить позитивний вплив на рейтинг матусі, як продавця.

Постачальник повинен:

  • дотримуватися термінів,
  • мати широкомасштабний товарний асортимент (щоб можлива була, як роздрібна, так і оптова торгівля).

Крок 3 – Вибрати товари для продажу

Так як кожна мама знає, чого потребує її чадо, то зможе з легкістю підібрати відповідні товари. Ви зможете проконсультувати клієнта з приводу тієї чи іншої іграшки, порекомендувати останні новинки або акційні пропозиції (на прикладі того, що купували те ж саме і для своєї дитини).

Крок 4 – Пошук клієнтів

Серед перших покупців, швидше за все, будуть знайомі і друзі, але як тільки продажі почнуть примножуватися, слід подумати про те, що аудиторію пора поступово розширювати. Повинен бути створений якісний контент з оглядами іграшок для дітей різного віку. Передплатники також люблять розіграші та конкурси, не забувайте про це!

Висновки

Дропшиппінг – це класний заробіток на дому для матусь, які хочуть займатися улюбленою справою, заробляючи при цьому гроші, і встигати приділяти час малюку. У майбутньому це може перерости в серйозний бізнес. Тому не пропустіть можливість розширити свої кордони!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...