• Без категорії

Де знайти чоловіка своєї мрії? Маршрути і поради

Де ж можна познайомитися з гідним чоловіком для серйозних і довготривалих відносин? Місця треба знати!

Давайте розберемо деякі варіанти.

1. Курси іноземних мов або підвищення професійної кваліфікації

Плюси: відразу видно – людина серйозна. Ну, а якщо із знайомством у вас нічого не вийде, ви все одно виграєте, тому що одержите цінні знання, які, можливо, допоможуть вам відкрити нові горизонти. Тут можна попросити його пояснити вам щось незрозуміле в матеріалі після заняття – адже чоловіки так люблять виступати в ролі рятівників, які приходять на допомогу.

Мінуси: як правило, подібні курси в основному відвідують жінки, так що співвідношення буде явно не на вашу користь.

2. Спортклуб або басейн

Плюси: що б там ні говорили, але зовнішня привабливість – це чудово! І відразу стає зрозумілим, що людина стежить за своїм здоров’ям і фізичною формою. Схема залучення уваги така ж, що і в першому випадку – попросите пояснити, як працює тренажер, або переплутайте його з тренером, мол, у нього така спортивна фігура… Компліменти – це теж працює!

Мінуси: можна, звичайно ж, потрапити на самозакоханого "нарциса", який звертає увагу лише на свої м’язи і віддзеркалення в дзеркалі.

3. Сайти знайомств

Плюси: заходьте на сайт – і варіантів безліч! До того ж, не треба придумувати фрази для знайомства – тут всі саме за цим і прийшли.

Мінуси: Ви шукаєте серйозного чоловіка для браку і відповідаєте на листи відповідного кандидата, що вами зацікавився. Але через деякий час виявляється, що він вже одружений, а через Інтернет шукає самотніх жінок для розваг або просто скучає на робочому місці і веселить себе таким приємним листуванням.

4. Бібліотека

Плюси: пригадаємо героїню Ірини Муравьйової з кінофільму "Москва сльозам не вірить" і вперед! Тільки вибирайте не районні бібліотеки для юнацтва, а центральні – з архівом і великим читальним залом. Сюди приходять чоловіки серйозні і інтелектуальні, що саме по собі просто чудове.

Мінуси: можна зустріти людину, яка прийшла сюди для того, щоб ретельно вивчити підшивання і видання, і ваші настирні питання можуть його тільки розсердити.

5. Робота

Плюси: на роботі ми проводимо велику частину свого часу, тому саме тут і заводимо друзів, і "приглядаємо" чоловіків. За статистикою, 40 відсотків сімейних пар працювали разом. До того ж, завдяки місцевим пліткарям, про ваш "об’єкт" ви знатимете майже все.

Мінуси: коли ваш роман стане реальністю, плітки і розмови тих самих доброзичливих колег крутитимуться вже навколо вашого особистого життя.

6. На відпочинку

Плюси: під час відпочинку ми всі і виглядаємо краще, і про проблеми думаємо менше, і настрій у нас веселіший. Придивіться до відвідувачів екскурсій і чоловіків у вашому готелі, можливо, ваш принц серед них.

Мінуси: курортні романи переростають в звичайні не так часто, як того б хотілося. Та і відпустка теж буває раз на рік.

7. Автомобільні курси

Плюси: людина з таким серйозним захопленням, як автомобілі, привертає багато жінок. І чоловіків тут дійсно більш, ніж на курсах англійського або французького.

Мінуси: якщо у вас немає автомобіля і придбати його найближчим часом ви не збираєтеся, то дарма витратите час і гроші (якщо, звичайно, не познайомитеся).

8. Магазини

Плюси: ходити по чоловічих магазинах, вибираючи, наприклад, будівельні і автосалони – ідея непогана, але що ви там забули? Краще "грати на своїй території", тобто, звертати увагу на чоловіків в супермаркетах. Зміст їх корзин може розповісти вам багато що.

Мінуси: цей варіант не підходить для тихих і скромних жінок, адже не так-то просто підійти до незнайомого чоловіка в магазині. До того ж, можна заплутатися, наприклад, людина вибирає памперси не для свого новонародженого сина, а для племінника.

Плани і стратегії – це добре, але не забувайте, що доля – пані дуже непередбачувана, і ваша любов може знайти вас в, здавалося б, невідповідний для цього момент в будь-якому місці.

Джерело: freken-bok.com

НА ГОЛОВНУ— Вагітність, секс, поради

Поділитися в...

Вас може зацікавити...