Де познайомитися з чоловіком для серйозних стосунків

знайомствоЯкщо тобі потрібна помада, ти йдеш в магазин косметики, за глянцевим журналом – в кіоск преси, за чашкою ароматної кави – в улюблену кав’ярню. Так чому ж прагнучи вийти заміж, дівчата як і раніше надходять вчитися в педагогічні інститути або записуються в гуртки за суто жіночими інтересам?

Так як логіка присутня в нашому звичайному житті, її потрібно посилено залучати і в особисту сферу, щоб до кінця своїх днів не залишитися майстринею з в’язання гачком і розведенню британських короткошерстих кішок, але з паспортом без бажаного штампа. Отже, нам потрібні місця щільного скупчення чоловіків, причому такі місця, де вони накопичуються добровільно, відчувають себе розслаблено і не особливо розпещені жіночою увагою, щоб саме твоя поява викликала бурю емоцій і позитивну реакцію.

 Вибери правильне місце для знайомства. Традиційними є місця перегляду або відвідування різних спортивних подій. Наприклад, футбольні стадіони, спорт бари чи клуби за інтересами. Наступного разу, коли тобі закортить обговорити свою нову зачіску або поскаржитися на начальника-тирана, сміливо прямуй не в кафе-морозиво, а в найближчий спорт бар, де транслюють «Формулу 1», наприклад. По-перше, цей вид спорту відноситься до ексклюзивних, і дивляться його кращі представники сильної половини. По-друге, дивитися на гарненькі машинки, які швидко їдуть по трасі, набагато цікавіше, ніж на багато інших видів спорту. Ну і, по-третє, при вдалому закінчення гонки і виграші улюбленої команди, задоволені і самотні чоловіки по достоїнству оцінять твою нову зачіску і допоможуть забути неприємного шефа! До речі, ти точно так само можеш ходити і на перегляд чемпіонатів з регбі або гольфу. Головне – щоб ти могла зобразити на своєму обличчі хоч краплю інтересу, ну або не дуже відверто позіхати.

Іди вчитися в правильний вуз Якщо ти читаєш цю статтю в юному віці, готуючись до вступу у вищий навчальний заклад, відразу ж міняй філологію, бухгалтерію і бібліотечну справу на технічні науки, бізнес або юриспруденцію. Так ти зможеш підібрати гідну кандидатуру ще на етапі навчання.

Міняй роботу! Навіть якщо твоя робота тебе влаштовує за всіма параметрами, але працюєш ти виключно в жіночому колективі, а тобі, до того ж, ще й трохи за 30 або 35 і сімейний стан залишає бажати кращого, терміново переходь на роботу в чоловічий колектив. Міняй свої життєві цінності з підвищення на посаді і зарплати на створення сім’ї, і роби це там, де зможеш втілити своє бажання у життя!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...