Дана

Перекладається із слов'янського як – "дана".

Дана ревнива, ревнує подруг, коханої людини, повинна бути завжди єдиною подругою і коханою. Для себе вимагає абсолютну свободу, не може бути від когось залежною.

Дана – ідеалістка і схильна наслідувати свого ідеалу. Нерідко віра в досконалість людської натури розбивається про життєву реальність. Дана не допустить зневажливого ставлення до себе. Якщо хтось наважиться читати газету під час обіду, який приготувала вона, чи забуде його похвалити, він ризикує назавжди втратити її доброзичливого розташування. Дана не прощає неуваги, образ, зате сама навіть не помічає, як ображає близьких. Не надто підбирає слова в спілкуванні з друзями і дивується, коли хтось ображається. Чи не недовірлива, не вірить у забобони. Безцеремонна в бесіді, може перебити співрозмовника, якщо розмова її не цікавить, переведе мова на щось більш привабливе, навіть не намагаючись дотримати пристойності. Однак Дана проявить максимум участі, якщо хтось з друзів хворий, провідає його, приготує їжу, збігає в аптеку, розшукає і викличе хорошого лікаря.

Дана абсолютно нехитра, позбавлена дару високої дипломатії. Про її невдачі легко впізнати за її зовнішнім виглядом і настроєм. Але побачити Дану в поганому настрої можна рідко. Вона нездатна довго сумувати. Недоліком її характеру є те, що вона вважає себе незаперечним лідером, переконана, що краще її ніхто не зможе очолити колектив, впоратися з дорученою справою. Воліє тримати ініціативу в своїх руках, навіть у відносинах з чоловіком не випускає її. Сама може зробити коханому пропозицію, призначити побачення, перша поцілувати його. Болісно переносить поразки, не допускає думки, що її почуття можуть бути без відповіді. Не виносить критику, але і сама рідко кого критикує.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...