Цікаві ідеї для сімейного фотоальбому

Цікаві ідеї для сімейного фотоальбомуЯк швидко летить час. Здавалося б, тільки вчора ви випадково клацнули кілька кумедних кадрів самого маленького члена сім’ї на смартфон, а сьогодні вже розглядаєте їх як реліквію. Так може варто виділити годину або дві вільного часу, щоб в майбутньому милуватися не просто низькоякісними картинками, а справжніми витворами мистецтва?

Більшість початківців фотографів, рано чи пізно, зіштовхуються з творчою кризою. Це коли знімки з улюбленим котом, на тлі настінного килима і під час прогулянки в парку вже зроблені. А інші цікаві ідеї в голову не приходять. Сьогодні наш сайт допоможе вам вирішити дану проблему.

Стильна сім’я

Пам’ятайте, що красиві кадри виходять не тільки експромтом. Мабуть, більшість з них – результат серйозної підготовчої роботи. Тільки не лякайтеся. Насправді це навіть цікаво. Почніть з експерименту в різному одязі. Наприклад, запропонуйте всім членам сім’ї вбратися в одному стилі. Нехай це буде тусовка а-ля 80-ті роки, хіпі, рок-н рол, сільський жанр, «люди в чорному» і т.п. Варіант джинси плюс білі футболки вже давно став класикою, але не втратив своєї привабливості.

Загадки природи

Насправді підібрати нестандартну обстановку на вулиці зовсім не складно. Досить просто включити уяву.

Відмінні кадри виходять в стилі пікнік з картатою скатертиною і плетеними кошиками.

Оригінальні фотографії можна отримати, якщо використовувати незвичайний фон: руїни старого замку або ж, цілком можливо, руїни цілком сучасної споруди. Спробуйте пограти з колірним рішенням зображення. Останні роки популярне використання комбінації чорно-білого і кольорового. Але це далеко не єдиний можливий варіант.

Не забудьте зробити кілька кадрів на тлі заходу або світанку. Ну і без фотографій осіннього парку, мабуть, також не обійтися.

По порядку розрахуйся

Всі члени сім’ї різної висоти. Пограйте з цим фактом перед об’єктивом.

Постановочні знімки

Традиційно прийнято фотографуватися дивлячись прямо на об’єктив фотоапарата і розтягуючи губи в широкій посмішці. Спробуйте відійти від стандартів і інсценувати якийсь сюжет. Це може бути кумедна побутова сценка або ж постановка на тему відомої картини. Безсумнівно, схожого ефекту можна домогтися і за допомогою фотошопу. Але реальна фотографія незрівнянна ні за якістю, ні за змістом.

Зв’язок з минулим

Відмінна ідея – повторити знімки своїх батьків або самих себе в глибокому дитинстві, повторюючи сюжет до найменших деталей.

Аксесуари

Традиційно цікаво виглядають фотографії, де всі члени сім’ї тримають в руках велику рамку. Можна встати напроти дзеркала. Шикарно виглядають сімейні кадри на дивані, розташованому, наприклад, в саду. Хоча організувати останнє трохи складніше.

Якщо ви на березі річки чи моря, можна написати великими літерами на піску слово «сім’я» і присісти навколо нього. Вдома візьміть великий плакат. До речі, відмінна ідея для привітання близьких: нехай кожен сфотографується з однією з букв його імені. А потім можна зібрати всі знімки в єдину композицію. Це особливо актуально, якщо родичі живуть у різних містах.

Використовуйте будь-які підручні засоби: повітряні кульки, мильні бульбашки, столові прилади, шарфики і стрічки, словом, все, що може створити настрій.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...