Цікаві факти про кнопку задоволення

Поети Сходу називали його «перлиною» жінки. У сучасних сексологів інша думка.

– Сучасні лікарі іноді називають клітор жіночим пенісом: дамська штучка має схожу будову – головку, крайню плоть, запалі тіла… Тільки яскраво-червоні. Насправді велика частина органу задоволення прихована всередині, вносячи свій внесок в здатність слабкої статі одержувати оргазм.

– У спокійному стані клітор майже непомітний, та варто налинути сексуальному збудженню, як набухає і він. Причина – велика кількість кровоносних судин і нервових закінчень, що відповідають за чутливість “перлини”.

– Іноді спусковий гачок жіночих оргазмів не спрацьовує. Причин у такої холодності може бути множина – від гормональних збоїв і до неполадок в розвитку статевих органів. Налагодити роботу “кнопочки” допоможе сексопатологія.

– Чутливість клітора – річ індивідуальна: комусь подобається енергійний масаж, комусь – легкі торкання, комусь взагалі стимуляція через одяг.

– Німецькі учені вирішили, що задоволення повинне бути більше, і запропонували охочим послугу – збільшення клітора за допомогою ін’єкцій колагену. Але новинка не прижилася. Адже чутливість клітора не залежить від його габаритів. Ось бачите, чоловіки, навіть у жінок розмір – не головне.

– Через природну асиметрію одна сторона органу ловить кайф краще, ніж інша.

– Жінкам теж роблять обрізання. В результаті видалення “капюшона” (складок шкіри над “аховим” органом) клітор оголяється, його чутливість підскакує. На жаль, можливий і зворотний ефект.

– У деяких африканських племенах дотепер практикується видалення клітора, часто разом з малими статевими губами. Так родичі, за звичкою рахуючі жінку духовно недосконалою, оберігають її від тяги до гулящого життя.

Джерело: bezbab.org.ua

НА ГОЛОВНУ— Вагітність, секс, поради

Поділитися в...

Вас може зацікавити...