Цікаві факти про клітор

Цікаві факти про кліторЄдина задача цього органу – приносити задоволення

1. Клітор схожий на…

З погляду анатомії будова клітора повторює будову пеніса: у клітора є головка і складка шкіри – "капюшон", його печеристі тіла при збудженні наповнюються кров’ю, відбувається "ерекція" – швидка реакція клітора на збудливий стимул.

2. Нервові закінчення

Це – одна з найвідчутніших частин жіночого організму. Клітор і область навколо нього містять близько 8 тис. нервових закінчень, жоден пеніс в світі не може похвалитися такою чутливістю. Завдяки цьому клітор такий чуйний навіть до зміни температури або найобережнішої стимуляції.

3. Петтінг

Клітор дуже сприйнятливий до дотиків, навіть через одяг. Не випадково багато дівчат одержують випадковим чином вкрай приємні відчуття від кінних прогулянок, їзди на велосипеді або в тренажерному залі. Ласки клітора без проникнення можуть довести до оргазму.

4. Стимуляція клітора

Максимальною чутливістю володіє головка клітора, але її стимуляція може давати дуже сильні, майже больові відчуття, так що до задоволення приведе швидше дія на його бічні частини.

5. Кліторальний оргазм

Стимуляція клітора при статевому акті, оральному сексі або мастурбації веде до кліторальному оргазму. Часто жінки визначають його як яскравіший, але менш тривалий, ніж вагинальний.

6. Пластика клітора

Клітор може бути і об’єктом пластичної хірургії. Функціональна операція, оголення клітора, проводиться, якщо клітор закритий шкірною складкою і з цієї причини нечутливий. Можливі і операції естетичного характеру – зменшення або збільшення клітора. Ризик подібних операцій досить великий: кількість нервових закінчень і кровоносних судин клітора така велика, що потрібна дуже висока точність.

7. Пірсинг клітора

Клітор прикрашають пірсингом не тільки для краси і різноманітності, але і для посилення відчуттів від сексу – вагінального і орального. Є і протилежна думка: пірсинг геніталій знижує їх чутливість, утворюючи рубцюваті зміни шкіри. Прокол під мікроштангу або колечко робиться або в складці шкіри над клітором (його капюшоні), або в його центрі або ближче до основи.

8. Фетиш клітора

Серед прихильників різних частин тіла і різних видів сексу любителі клітора займають почесне місце. Їм важливі форма і зовнішній вигляд статевих губ і клітора, його розмір, вогкість, розташування і "чуйність".

Джерело: sexyweek.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...