Цікаві факти про дітей

Цікаві факти про дітей

Напевно вам відомо, що в різних країнах до дітей ставляться по різному. Втім, те ж саме можна сказати і про окремі історичні епохи. Давайте сьогодні трохи відвернемося від серйозних справ і поговоримо про найцікавіші факти з життя маленьких карапузів та їх батьків.

А чи знаєте ви що …

У нас мами і тата одні з наймолодших в Європі. Якщо не враховувати зовсім вже рідкісні провінції Африки чи Австралії, то випереджають нас лише індуси, у яких прийнято ставати батьками, приблизно, в 19 років. У Росії середній вік новоспечених мам – 24 роки, в Європі – 29 років.

Але наймолодші юнак і дівчина, що дали життя дитині, проживали в Китаї в минулому сторіччі. На момент зачаття їм було 8 і 9 років відповідно. Європейці можуть похвалитися рекордом серед бабусь. Найбільш молодою стала румунка Ріфка Станеско в віці 23 роки. Її дочка подарувала мамі онука, ледь досягнувши 11-річного віку.

Корейські діти впевнено обігнали всіх інших за віком. Справа в тому, що в цій країні є традиція додавати до офіційної дати народження місяці, проведення в утробі матері. Таким чином, вік нашого однолітка в Кореї за паспортом майже на цілий рік більше.

Якщо ви хочете зачати близнюків, відправляйтеся в Нігерію. Там за статистикою на кожні 11 пологів припадає одна пара ідентичних карапузів. А найменша кількість таких діток можна зустріти в країні Висхідного сонця. Лише один випадок до 250-ти.

А як ви думаєте, де живуть самі багатодітні сім’ї? Звичайно ж, у країнах де допускають багатожонство. Рекордсменом у цьому питанні заслужено вважається султан Ісмаїл з Марокко. Цей папаша може похвалитися 340-а донями і 548-ю спадкоємцями чоловічої статі.

Найбільше малюків, зачатих за методом ЕКЗ – в Австралії. А ось домашні пологи більше інших воліють в Данії. Там 80% діток народжені в рідних стінах.

Цікава тенденція намітилася останнім часом відносно імен, які дають батьки своїм нащадкам. Світ стає тісніше і розкриває двері до всього нового. Якщо раніше батьки прагнули дати спадкоємцям традиційні імена, поширені в їх місцевості, то тепер все більше число тат і мам називають діток на честь популярних брендів, наприклад, Шанель, Армані, Гуччі, Тіффані, Найк, Адідас, Лексус та ін. Не менш популярні зараз і прізвиська кіногероїв: Каспера, Гаррі Поттера та ін.

Багато цікавого можуть розповісти дитячі іграшки. Найбільш старе вчені вважають брязкальце, знайдене при розкопках Перського міста. Воно датується першим тисячоліттям до нашої ери. Ви можете помилуватися ним сьогодні, відвідавши Лувр.

На Русі, мабуть, найбільш цікавою і, до речі, цікавою забавою можна назвати «поморського голубка». Напевно ви бачили цю, віртуозно випиляну з тонкого дерева, іграшку. Вважається, що вперше її змайстрував сільський умілець із Кореля для хворого сина, що не вставав з ліжка кілька місяців. Після того, як забаву підвісили над ліжком крихти, карапуз видужав. З тих пір «птахи щастя» стали улюбленим подарунком для малюків.

Цікаві історії і сучасних іграшок. А яких, на вашу думку, найбільше на планеті? Це відомий конструктор лего. На кожного жителя Землі сьогодні припадає 30 детальок. До речі, на жаль, великою проблемою цієї компанії є звичка малюків проковтувати елементи конструктора, попри всі застереження виробників. Щоб полегшити роботу лікарів, інженери вирішили додавати в кожну деталь спеціальну речовину, яка дуже добре помітна в рентгенівських променях.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...