Чутлива шкіра і макіяж

Чутлива шкіра і макіяжКожна жінка хоче відчувати себе неповторною і жіночною. Макіяж допомагає в цьому, але так само за допомогою правильного використання кремів, тіней, рум’ян і всього іншого, можна істотно змінити на краще свою зовнішність, при цьому приховати недоліки.

Чутлива шкіра потребує особливого догляду, і правильного підбору косметичних засобів. Одне з головних – правильно підібрати основу для макіяжу, яка ідеально підходить для вашої шкіри. Краще вибирати косметику без запаху і гіпоалергенну. У періоди сонячної активності не варто забувати і про захист від ультрафіолетових променів.

Для додання рівного тону шкіри, краще вибрати пудру. У ній не міститься волога, яка може дати основу для зростання бактерій. Та й зайвого блиску на шкірі можна уникнути тільки за допомогою пудри.

По можливості, варто уникати покупки водостійкої косметики. У ній містяться речовини, які без спеціальних засобів змити ви не зможете. А засоби для зняття подібного роду косметики, завжди містять або масла, або зволожуючі речовини.

Необхідно стежити за терміном придатності косметики. Відкривши нову туш або крем, треба користуватися і не відкладати на потім. Кисті для нанесення макіяжу так само регулярно треба мити і ретельно висушувати.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...