Чотири великі чоловічі секрети

Чотири великі чоловічі секретиЧоловіки зовсім не такі нехитрі в питаннях міжстатевих відносин, як прийнято вважати. Більш того, в чомусь вони навіть більш «підступні», ніж жінки, і при цьому зуміли переконати прекрасну половину людства в зворотному.

Факт 1. Чоловіки вивчають "жіноче чтиво" і використовують свої пізнання проти вас

За статистикою, книги типу "Як знайти свою любов" або "Як спокусити кого завгодно за 10 днів" читають в основному жінки. Аудиторія подібної літератури на 70% складається з невпевнених в собі або пані, що зневірилися; інші ж 30% – це чоловіки, які на пані "полюють".

Вивчивши жіночі слабкості, чоловіки користуються ними, щоб "одержати своє", а після можуть вже жодного разу не з’явитися в житті своєї недавньої коханої.

Факт 2. Чоловіки – такі ж "істерички", як і жінки

Він не може зрозуміти, чому ви так переживаєте через колір своєї сумочки? Або дивується, як вас напружила його випадкова обмовка? Повірте, панікувати через дрібниці – зовсім не чисто жіноча межа. У чоловіків теж є свої чудасії, і вже якщо він зациклиться на якійсь нісенітниці, це може стати приводом для справжньої істерики.

Різниця полягає у тому, що чоловік швидше приховає своє занепокоєння, чим зізнається в ньому "слабкій статі". І ці приховані емоції часто виявляються в украй дивній поведінці і реакціях. Наприклад, замість того, щоб напряму сказати "Мене дратує те, що ти довго розмовляєш по телефону", він почне потихеньку вам мстити, не звертати на вас увагу, не відповідати на ваші дзвінки і повідомлення і т.п. Адже і ви ніколи не здогадаєтеся, на що він насправді скривджений. Краще напряму запитати "Дорогий, що я зробила не так?" або взагалі перетерпіти, поки істерика не зійде нанівець сама собою. Інакше ситуація може дійти до абсурду і закінчиться розставанням.

Факт 3. Жоден чоловік насправді не хоче "вільних відносин"

Полігамія здавну вважається чисто чоловічою преференцією – і на це є свої причини. Навіть якщо чоловік невпинно просторікує про переваги вільних відносин, вихваляє багатоженця і піддражнює вас пропозицією завести кого-небудь на стороні, повірте – насправді він має на увазі тільки СЕБЕ.

Більш того, більшість чоловіків просто боїться ідеї полігамії, оскільки розуміють, що вже якщо наліво піде він, так само вчинить і вона, а цього чоловіче самолюбство допустити не може. Відчуття власництва пересилює в представниках сильної статі навіть інстинкт продовження роду.

Факт 4. Для чоловіків секс – зовсім не привід для відносин

Якщо чоловік відкрито пропонує вам інтимні відносини, будьте впевнені: ніякого серйозного продовження вам з ним не світить. Чоловіки спочатку "привласнюють" жінкам певну роль – коханої, друга або дівчини на одну ніч, так що перейти з одного статусу в іншій практично неможливо.

Джерело: melochi-jizni.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...