• Без категорії

Чому жінкам не можна занадто сильно кохати

Чому жінкам не можна занадто сильно кохатиПотрібно бути щасливою без якого-небудь допінгу. Комусь потрібна доза, комусь потрібна цигарока. А комусь він.

Його погляд і ти вже вважаєш себе найщасливішою людиною. І вже не існує нічого навколо тебе. Але, коли його немає тобі погано. У тебе з’являється ломка. Ти дзвониш щохвилини, хочеш весь час чути його голос. Але голос у відповідь холодний, відвернутий на зовсім інше. На все, окрім тебе. Одержимі любов’ю суцільно і поряд встають на підвіконня або ковтають снодійні пігулки. І це залежність. Це і є наркотик.

Всі його погані слова для твого серця, як отрута, яка отруює тебе поволі. Поки не уб’є зовсім. Але ти терпиш. Терпиш цей біль. А потім, коли він просить вибачення, ти прощаєш все. І ти знову щаслива.

Для тебе він захист і опора, тому що це найдорожча людина. Ти беззахисна перед ним. І ти віриш в свій світ, не дивлячись на ломку. Часто чуєш образливі слова, що ти хвора, божевільна, психопатка…Так і є. І це хвороба називається – любов.

І все це викликає такі симптоми, симптоми порушеної психіки:

-перепади настрою

-розлад апетиту

-зниження працездатності (ти вже не можеш зосередитися на якій-небудь діяльності)

-твої всі розмови, тільки про нього через це немає повноцінного спілкування з людьми

-перестала стежити за собою

-серйозні проблеми з роботою (навчанням)

-чекаєш його дзвінка, зустрічі

Від такого стану тікають люди. Їм не подобається песимізм. І ніхто цього не може зрозуміти. Навіть він. Тому що твоя манія дратує. Він починає дорікати, що ти ні про що не думаєш. Ти просте стаєш йому, не цікавою. Від такої настирливості хочеться просто втекти йому! А ти думаєш, лише про нього. І ти терпиш ці грубощі про свою неспроможність.

І, навіть якщо перша красуня шалено обожнює чоловіка, як би йому це не лестило, то він прагне триматися від неї подалі. Тому що за своєю природою чоловік мисливець і це він повинен ганятися за здобиччю, а не навпаки.

Коли чоловік добивається, в основному, йому стає нецікавий.

Здається, тут допоможуть медикаменти. Але ніщо не допоможе від такої божевільної любові.

Яка причина цієї хвороби? Дуже багато. Але в основному це йде з дитинства. Може, дочка недостатньо одержала любові від батька. І у неї стало спотворене враження від чоловіків. Загалом, якась психологічна травма.

Що потрібно зробити, щоб остаточно не збожеволіти?

Просто ти любиш свою любов, а не його. Переведи години тому і подивися, що у тебе було до того, як ти закохалася. Які були інтереси, з ким дружила…Згадуй і згадуй. Напружуй свій мозок! Постарайся менше зводити свої думки до предмету свого обожнювання.

Запиши, врешті-решт, все до чого прагнула (що було забуте), прикріпи на видне місце і дивися, коли починаєш сумувати по ньому! Спробуй це зобразити у вигляді круга і заповнити. Що тобі хотілося самій: машину, квартиру, високооплачувану роботу…

Займися справою

Лікування відбудеться не так швидко. Але ти повинна працювати над собою. Покращуй свою зовнішність. Тоді на тебе звертатимуть увагу. Тим самим ти помстишся йому і підвищиш свою самооцінку.

Спробуй позбавитися його речей. Як би тобі не хотілося позбавлятися від них. Потрібно переступити через себе. В крайньому випадку, попроси подругу зробити це за тебе. Жаль рватиме плюшевого ведмедика на шматочки, але весело!

Живи своїм життям і не давай себе в образу.

Джерело: proUA.com

Поділитися в...

Вас може зацікавити...