• Без категорії

Чому він не хоче одружуватися

Чому він не хоче одружуватисяКожна жінка свідомо чи підсвідомо хоче заміж. Що якщо благовірний ніяк не може зважитися на цей крок? Давай розберемося з причинами.

  1. Він не готовий бути з однією жінкою

Чоловіки полігамні, тому одна думка про те, що він до кінця життя буде належати лише одній жінці неймовірно його лякає. Навіщо пов’язувати себе узами шлюбу, коли можна насолоджуватися свободою?

  1. Чоловіки дозрівають повільніше

Шлюб це дорослішання. Багато чоловіків хочуть залишатися великими дітьми поки це можливо. Якщо твій хлопець не просить твоєї руки і серця, він просто не дозрів.

  1. У нього є інша

Це не обов’язково повинна бути коханка. Можливо він досі відчуває почуття до своєї колишньої. Якщо у нього в голові не тільки ти – пропозиції можеш не чекати.

  1. У твого чоловіка інші пріоритети

Можливо, в майбутньому він планує побудувати сім’ю, але зараз всю його увагу займає кар’єра. Чоловіки за своєю природою годувальники, тому його бажання спочатку знайти грунт під ногами, а потім вже одружитися – цілком природне.

  1. Його не залишає минуле

Якщо у нього позаду розлучення або болючий розрив з попередньою дівчиною, будь готова чекати. Чоловікам не так просто розлучитися з образами.

  1. Він боїться, що нічого не вийде

Не всі чоловіки готові йти на ризик. Поки ти будеш чекати пропозиції, вони будуть сумніватися, зважувати всі “за” і “проти”, всіляко відтягувати фатальний момент. Хто дасть гарантію, що ваш шлюб не розпадеться через місяць?

  1. Всі його друзі холості

Чи не кожен чоловік зважиться зробити пропозицію в той час, як його друзі насолоджуються свободою. Якщо тобі вдасться затягнути хлопця під вінець першим з усієї компанії – наші вітання!

  1. Його цікавить тільки секс

Як не сумно це говорити, але чоловіків часто цікавить виключно фізіологічна частина вашого союзу. Якщо у тебе закрадаються підозри, що секс для нього понад усе, не чекай розвитку відносин.

  1. Ти не та сама

Пристрасть і закоханість можуть запаморочити вам обом голову. Але, якщо хлопець не бачить в тобі супутницю життя, він ніколи не скаже ті самі слова. Змирися, іноді сила почуттів у пари відрізняється.

  1. Ти занадто тиснеш на нього

Чоловік повинен сам прийти до цього рішення. Якщо ти всіляко натякаєш і підштовхуєш його до шлюбу – це починає його дратувати. Своїми діями ти досягнеш зворотного ефекту – будь-яка розмова на тему шлюбу буде його виводити з рівноваги.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...