• Без категорії

Чому помиляються тести на вагітність

Домашні тести на вагітність, правди діти нема куди, зручні і радують, але… тільки до тих пір, поки одного разу не помиляться: привітають з майбутнім материнством, якого насправді не передбачається, або марно заспокоять майбутню маму, що не вагітна. Тести анонімні, зручні і відносно дешеві. Вони спрацьовують в перший день затримки менструації, але іноді дають помилкові результати. Чому?

• Тест може бути прострочений або зіпсований через неправильне зберігання.

• Тест проведений невірно: інформативна лише уранішня сеча, в яку потрібно опустити смужку на якийсь час і до рівня, вказаних на упаковці.

• Тест проведений дуже рано.

У аптеках продаються тести, засновані на визначенні специфічного гормону – хоріонічного гонадотропіна, який жіночий організм починає виробляти під час вагітності. Достатніми для виявлення гормональні зміни стають не раніше ніж через два тижні після запліднення яйцеклітини, тому бігти за тестом в аптеку наступного дня після необачного контакту марно: тільки марно заспокоїтеся. У окремих випадках хоріонічний гонадотропін виробляється пухлиною, і тест дає позитивний результат, хоча жінка не вагітна.

-Прийом гормональних препаратів може змазати картину.

-Дисфункція яєчників

-Вироблення різних статевих гормонів порушене, і загальна картина приводить до помилкового результату тесту.

-Патологічна вагітність

-При загрозі викидня тест може стати негативним раптово. Трапляється, що саме негативний результат стає першою ознакою вагітності, що урвалася.

-Неякісний тест

Якщо рік тому гінекологи довіряли результатам тестів практично на всі 100, то зараз вони вважають за краще оглянути пацієнтку і зробити ультразвук. Щоб підстрахуватися, можна одночасно використовувати тести різних виробників і орієнтуватися на сигнали власного організму: при настанні вагітності ректальна температура (вимірюється в анальному отворі вранці, не встаючи з ліжка) вища 37°, груди трошки поболюють і збільшені.

Джерело: http://www. mamashka. com. ua

НА ГОЛОВНУ— Вагітність, секс, поради

Поділитися в...

Вас може зацікавити...