Чому нігті виглядають жахливо?

nigtiВідомо, що по зовнішньому вигляду нігтів можна судити про наявні порушення в організмі, виявити приховані хвороби і визначити брак вітамінів. Але буває, що у повністю здорової людини зовнішній вигляд нігтів зовсім незадовільний. Щоб не мучиться сумнівами, краще розібратися в тому, що може впливати на незадовільний зовнішній вигляд нігтів.

Якщо нігті мають неприродний жовтий колір, значить ви зловживаєте тютюном або використовуєте неякісний лак червоних або бордових тонів. Якщо ви не курите і нігтіне фарбуєте, тоді ви могли перестаратися з прийомом вітамінів.

Вплив вітамінів на нігті

Вітамінно -мінеральні комплекси, що містять бета -каротин при тривалому прийомі, можуть привести до пожовтіння нігтів.

Іноді буває, що при фарбуванні нігтів декоративним лаком ті знебарвилися. При цьому виробники лаку можуть бути зовсім ні при чому. Потрібно відновити в пам’яті яким лікарськими препаратами ви користувалися в останній час. У медикаментах могли міститися хлорохін, міноциклін або похідні резорцину, які впливають на манікюр. Знебарвлення може статися в результаті згаданих речовин з нітроцелюлозою і оксидами заліза, що входять до складу лаків.

Буває так. Ви приклеїли накладні нігті, походили з ними близько тижня, а під нігтями виявилася цвіль. Таке може вийти, якщо за порадою найкращої подруги ви клеїли нігті суперклеєм. Якщо ж використовувати спеціальний клей, а нігті перед наклеюванням знежирювати, то цвіль там немає оселиться. Хоча триматися ці нігті зможуть не так довго.

Суперклей під час висихання набуває пористої структури, а в ній при попаданні вологи, наприклад, при митті посуду, може завестися все що завгодно. Причому поява цвілі – це ще найлегший з варіантів розвитку подій. Цвіль з нігтів можна видалити м’якою пилкою для нігтів.

Оніхолізис або відшарування краю нігтьової пластинки зустрічається досить часто. Існує думка, що це говорить про брак в організмі певних мікроелементів, але це не відповідає дійсності. Оніхолізис з’являється в результаті мікроскопічної травми. Можливо, ви трохи вдарили нігтик або непомітно для себе сильно стукнули ім.

Якщо поряд з появою оніхолізиса з’являється почервоніння, запалення в області кутикули, то це може говорити про алергічної реакції на рідину для зняття лаку. Будь-які рідини для зняття лаку незалежно від вмісту ацетону сушать глибокі шари нігтя, застосовувати їх можна не частіше разу на тиждень.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...