Чому не варто красти чужого чоловіка

Чому не варто красти чужого чоловікаІснує безліч причин, по яких чужій сім’ї краще дати спокій.

Причина перша

Людина схильна відчувати моральну відповідальність за свої вчинки. Хтось вірить в твердження "на чужому нещасті щастя не побудуєш" і потім підсвідомо чекає відплати. Хтось просто не може домовитися з своєю совістю – вона категорично проти спричинення болю іншим людям, вона не може пробачити вам сльози кинутих дітей.

Це спочатку здається, що любов відвойованого чоловіка – найголовніше в житті. Коли пристрасть стихне, відкриється непривабливий виворіт відносин, і жити з цим насправді дуже складно. Безхмарне щастя з чужим чоловіком чекає хіба що людину з вельми пластичною совістю і хисткими принципами. Крім того, через роки, чоловік саме вас обвинуватить у тому, що його діти росли без батька.

Причина друга

Є ще одна причина, яка примушує чоловіка, що одного разу пішов з сім’ї, кидатися у всі тяжкі. Адреналін. До якого, як відомо, звикають одного разу і назавжди. "Назавжди" означає, що ви не зможете змінити ситуацію і прив’язати до себе чоловіка будь-яким способом.

Дуже вже солодкою виявилася інтрига таємних зустрічей, конспірація, зашифровані імена в пам’яті телефону, злочинний смак зради… Все це робить життя деяких чоловіків надзвичайно яскравим і насиченим, адже це шквал емоцій і ведення паралельного таємного життя. Захоплююче, чи не так? Цілком, якщо ви дивитеся на те, що відбувається зі сторони, а не є обдуреною дружиною.

Причина третя

Чоловіка неважко відвести з сім’ї. Ось тільки йде він не тому, що ви – мрія всього його життя. Тому що до дружини є серйозні претензії. Вкрай часто чоловік просто тікає від проблем. Вдома – хвороблива дитина, нервова дружина, якісь нескінченні сварки по дурницях, півсотні родичів і побут, побут, побут… У вас – тиша і спокій, ви перед ним винятково при макіяжі і в своїх кращих сукнях, а ще з вами весело, зовсім як за часів безтурботної юності.

З вами він до тих пір, поки продовжується свято. Через декілька місяців цей чоловік зникне у пошуках свята чергового. Якщо ж вам вдасться відвести його з сім’ї, ви зробите найбільшу помилки в житті – навіщо вам екземпляр, який звик тікати від проблем, переклавши відповідальність за сімома на плечі дружини? Чи ви хочете спостерігати за тим, як залишивши вам дитину і побут, він знов відправиться на пошуки свята?

Причина четверта

Чоловік, який пішов з сім’ї, пішов не один. Він приніс з собою непідйомний досвід негативних сімейних відносин. Тепер вас чекають порівняння з колишньою і маса речей, на які коханий відтепер не збирається погоджуватися. Наприклад, цілком можливо, що він не захоче більше мати дітей. Не захоче відправлятися в РАГС і запропонує вам хіба що співжиття. Це хворі відносини, які для нормальної жінки будуть звичним приниженням.

А якщо любов?

Що ж, єдиним вірним рішенням буде відмовитися від задумки відвести чужого чоловіка. Відійдіть вбік, займіться власним життям. Якщо ви йому дійсно потрібні, то через якийсь час він піде сам. І цього часу йому досить на те, щоб розібратися в своїх цінностях, розпрощатися з минулим і підготуватися до створення нової сім’ї. І в подібній ситуації це, мабуть, кращий спосіб побудувати щасливих відносин.

Джерело: elitensk.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...