Чому дівчині боляче під час сексу

Чому дівчині боляче під час сексуДеякі чоловіки вважають, що лише незаймана може відчувати біль під час першого статевого акту. Сумна правда свідчить про те, що біль і дискомфорт відчувають багато недосвідчених дівчат. А якщо вони ще й дуже сором’язливі, то миряться з таким станом речей і боятися, що чоловік може прийняти це як відсутність сексуальності. У тому випадку, якщо її партнер нічого не помічає і не здогадується чому дівчині боляче під час сексу, то ситуація більш ніж сумна.

Що може бути причиною дискомфорту?

Тканини статевих органів у жінок більш тонкі і ранимі, ніж у чоловіків. Причинами дискомфорту, якщо тільки немає якихось захворювань, може бути те, що відносно жорстка шкіра пеніса, торкаючись навіть до зовнішніх статевих губ, є занадто грубою, щоб дівчина могла насолоджуватися. Крім того, не у всі дні дівчина буває чуйна до пестощів і в неї не відбувається достатнього зволоження піхви. Якщо ви думаєте про це, то ви заслуговуєте поваги, і, будь ласка, не турбуйтеся, що ваша партнерка не ділиться з вами своїми сумнівами. Спробуйте поговорити з нею відверто, ніхто не винен у такій ситуації. Потрібно просто знайти вихід і отримувати спільне задоволення від сексу.

Що може допомогти в такій делікатній справі?

Якщо ви не змогли з’ясувати, чому дівчині боляче під час сексу і як саме це проявляється, спробуйте зробити декілька нескладних заходів:

  1. Її тіло потребує більшої прелюдії та уваги. Навіть якщо ви готові негайно ввійти в неї, не поспішайте і приділіть час пестощів: почніть з вух, шиї і поступово опускайтеся руками вниз. Ви самі відчуєте, що її геніталії трохи припухли і зволожилися: значить, пора.
  2. Використовуйте мастило: це найперше, що може позбавити від дискомфорту під час статевого акту. В аптеках продаються мастила для чоловіків і жінок, можна використовувати тільки одну і бажано, жіночу. Попросіть вашу партнерку відразу використовувати мастило, спостереження показують, що навіть при нормальному природному зволоженні піхви, мастило збільшує сексуальне задоволення.
  3. Вводите повільно: незалежно від того, якого розміру ваш пеніс, її тіло повинно підготуватися, щоб прийняти його. Повільно рухайтеся, щоразу заглиблюючись і після того, як повністю ввійдете, не поспішайте активно рухатися. Непогано було б довести партнерку до такого стану, коли вона сама вже почне рухатися або попросить вас про це.
  4. Не ігноруйте її біль: будьте уважні і міняйте пози. У кінцевому рахунку, повинна відбутися притирання і прийти досвід. Якщо мастило і зміна поз не дає потрібного результату, то вашій дівчині необхідно звернутися до фахівця. Краще не затягувати з цим, адже всі захворювання набагато легше лікувати на початковому етапі.
  5. Не дозволяйте їй терпіти: деякі дівчата все ж вважають, що повинні терпіти біль. Але це не вихід, як правило, ви самі перестанете отримувати задоволення від такого сексу. Спробуйте дочекатися, поки вона сама не покличе вас в ліжко, намагайтеся доводити її до оргазму іншими частинами свого тіла, фантазуйте. У сексі допустимо все, що приносить задоволення обом партнерам. Але зовсім негоже отримувати задоволення за рахунок страждань іншого.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...