Чому діти просяться на руки і не люблять тишу

Чому діти просяться на руки і не люблять тишуКоли в будинку з’являється перша дитина, молоді мами, не маючи досвіду поводження з немовлям, нерідко панікують і за порадами біжать до бабусь і досвідчених знайомих.

Але наскільки ці рекомендації можуть виявитися корисними – велике питання. Не секрет, що деякі традиційні заповіти бабусь, не що інше, як стійкі помилки. Ось лише частина з них.

Дитині корисно поплакати, щоб добре розвивалися легені.

Для нормального розвитку легенів цілком досить звичного не утрудненого дихання. Якщо малюк народився в строк і без вроджених вад дихальної системи, у нього немає жодних проблем з легенями. Зате, якщо він не плаче, значить, у нього все гаразд і він задоволений життям.

Годуюча мама повинна пити коров’яче молоко, щоб у самої була хороша лактація.

Коров’яче молоко ніяк не допоможе виробленню молока власного. Навпаки, пити коров’яче молоко педіатри не рекомендують, оскільки воно може виявитися сильним алергеном. Щоб поставляти дитині необхідний йому кальцій, краще замість молока їсти молочні продукти і каші.

До речі, на грудне вигодовування ніяк не впливає і розмір грудей матері. При нормальній лактації жінка з маленькими грудьми спокійно може вигодувати навіть близнят.

Не потрібно дитину брати на руки, коли вона плаче, а то розпестите.

Дитина, яка не говорить, спілкується з мамою очима, мімікою, плачем. Коли вона в сухих пелюшках і не голодна, своїм плачем вона хоче показати, що їй не вистачає близькості і відчуття безпеки. Для нормального розвитку малюку потрібна ніжність рук матері, звуку її голосу, тому не треба жаліти для неї ласки через побоювання виростити домашнього тирана.

Після року дитини потрібно відучувати від грудей, інакше мати почне втрачати волосся і зуби.

Годуйте скільки хочете! При правильному, збалансованому по вітамінах і мінералах харчуванні, ніякого збитку для здоров’я тривале грудне вигодовування не несе.

Якщо дитина дуже рано починає ходити – у неї будуть криві ноги.

Кожна дитина розвивається відповідно до своїх ритмів. Хтось починає ходити вже в 10 місяців, хтось зважується на це на другому році життя. Якщо малюк пішов, значить, його організм дозрів для цього: хребет, кістки і м’язи готові для ходьби. Іншими словами, кривизна ніг залежить не від перших кроків, а від природної форми скелета.

Холодні ручки у дитини говорять про те, що він замерзнув.

Холодні ручки і ніжки говорять про те, що у дитини ще не розвинулася повністю система кровообігу. Якщо хочете перевірити чи не холодно вашому малюку, перевірте шкіру на потилиці і на спині.

Дитині потрібна тиша в будинку.

Ще в животі у мами дитина постійно чує звуки, шелестіння, шум. Вона звикає до них і вони стають невід’ємною частиною її уявлень про безпеку. Абсолютна тиша здатна викликати в новонародженому тільки занепокоєння. Крім того, різноманітність навколишніх звуків допомагає розвитку дитини.

Джерело: pravda.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...