• Без категорії

Чому чоловіків так хвилює розмір: 5 пояснень

Чому чоловіків так хвилює розмір: 5 поясненьВсім відомо, що чоловіки часто бувають стурбовані розмірами свого статевого члена. Існує ряд простих пояснень цьому феномену, про яких ми і розповімо в цій статті

1. Чоловік хоче бути "нормальним", тобто таким, як всі інші. Чоловіка швидше турбує питання, наскільки його член не гірший, а значить не менше і не коротше, ніж у своїх побратимів.

2. Настирне бажання бути адекватним в сексуальному плані. Широко поширене переконання, що великий статевий член приносить жінці більше задоволення. Насправді розміри статевого члена не мають істотного фізіологічного значення, хоча вони можуть надавати позитивну або негативну психологічну дію.

3. Бажання мати великий статевий член часто пояснюється виключно честолюбством.

4. Деяким чоловікам здається, що великий статевий член робить їх привабливішими сексульними партнерами.

5. У образотворчому мистецтві і в засобах масової інформації (особливо в книгах еротичного змісту, журналах для чоловіків і в кінофільмах) існує тенденція зображати чоловічі статеві органи набагато крупніше за їх природні розміри.

Читачі-чоловіки повинні пам’ятати також про те, що власний статевий член здається ним коротше (через точку зору), ніж статеві члени інших чоловіків, яких вони бачать в роздягальнях або на екрані.

Джерело: proUA.com

Поділитися в...

Вас може зацікавити...