Чому чоловіки зраджують дружинам?

Чому чоловіки зраджують дружинамАбсолютно всіх жінок, заміжніх і незаміжніх, хвилює питання: чому чоловіки їм зраджують? Причому не тільки нецікавим, негарним, але і красивим, успішним, струнким, модно одягненим, з манікюром і зачіскою, з високим IQ і престижною посадою. А все одно зраджують … Так у чому ж справа? Що ж штовхає їх “ходити наліво”? Що вони знаходять в чужих обіймах?

Цим питанням задаються і психологи. На думку американського психолога Гарі Ньюмана, що вивчив поведінку декількох сотень чоловіків і на основі отриманих результатів створив книгу “Вся правда про чоловічі зради”, причиною зрад є емоційна незадоволеність, відчуженість у спільному житті, що веде до пошуків спорідненої душі поза сім’єю. Звичайно, причиною зради буває й існування сексуальної незадоволеності, але вона, за результатами опитування, склала всього 6%.

Самим розхожим виправданням чоловічої зради є скарга на нудьгу, одноманітність, сіру, позбавлену позитиву буденність, монотонність, коли життя щодня заповнюється подіями, які не можна назвати ні кепськими, ні добрими, бо вони просто ніякі, безбарвні, безрадісні, коли близькість з дружиною перетворюється не в задоволення, а в обридлий обов’язок, коли взаємні образи і недомовки призводять до глухого кута. Просто з життя зникла романтика, а, головне, любов.

І ось з’являється інша, яка стає віддушиною від всіх сімейних негараздів, яка вислухає з непідробним інтересом в очах, з якою можна вільно говорити про все, поскаржитися на дружину, обговорити будь-яку проблему. Вона повторює чоловікові, що він найкращий, все, щоб він не зробив, вона приймає з захопленням, і в ньому знову відроджується колишня впевненість у собі, очі з тьмяних і втомлених знову стають палаючими.

Буває, що чоловік зраджує тому, що спокусився жінкою, яка молодша і красивіша його дружини. Однак, результати опитувань, все-таки, говорять про інше: нова жінка дуже часто поступається дружині по зовнішності. Вона буває і нижче ростом, і товста, і поступається дружині по IQ. Значить, все-таки, справа не в красі, а у відношенні. Може інша зуміла розгледіти в чоловікові особистість, у той час як дружина стала ставитися до нього, як до власності.

Ще однією “стандартною” причиною зради вважається так звана “криза середнього віку”, коли сорокарічний чоловік, всім єством протестуючи проти наступу старості і намагаючись довести собі і оточуючим, що він ще здатний на багато, заради молодшої жінки.

Однією з причин чоловічої зради є помста за зраду дружини, за її скандали і постійне приниження, за неувагу і нерозуміння.

Буває, що зрадою чоловік компенсує сильний і болючий удар по своєму самолюбству, викликаний якоюсь великою невдачею. Новим романом з красивою жінкою, яку домагалися багато, він неусвідомлено намагається підвищити свою самоповагу і підняти свій авторитет в очах оточуючих.

Якщо ж вам дістався самозакоханий чоловік, такий собі “нарцис”, що потребує постійного захоплення, – не дивуйтеся його зрад! Адже він звик завжди брати те, що йому захочеться. Подобається чергова жінка? Пустивши в хід всі можливі хитрощі, він її досягне. Але як тільки нова жертва стане доступною, він охолоне до неї, і може, на час повернеться до вас, поки на обрії не замаячіє наступна мета. Найкраще від такого чоловіка позбутися якнайшвидше, поки ви не стали неврастенічкою. А раптом вас чекає десь на морському березі або навіть в сусідньому під’їзді ваша справжня друга половинка?

Багато представників сильної статі, яким ще в юності вселили, що чоловіки від природи полігамні, вважають “заняття любов’ю” з іншими жінками зовсім не зрадою, а задоволенням типу сигарети або алкоголю. Для них властиво хвалитися новою пасією перед друзями.

Іноді причини поведінки чоловіків криються в глибокому дитинстві. Виховані суворою матір’ю-одиначкою, вони, бажаючи помститися, своєю зрадою хочуть заподіяти біль кожній жінці, в даному випадку, дружині.

Якщо ж чоловік в дитинстві був “маминим синочком” і вибрав в дружини схожу на матір, незабаром він перестає ставитися до неї як до сексуальної партнерки. Не перестаючи її любити, для “занять любов’ю” він шукає жінку на стороні.

Розібравшись в причинах зради, дружина може постаратися осмислити своє ставлення до чоловіка і, переступивши через власні образи, зрозуміти і пробачити його.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...