• Без категорії

Чому чоловіки віддають перевагу блондинкам?

Чому чоловіки віддають перевагу блондинкам?Якщо перед чоловіками в протилежних напрямах пройдуть однаково симпатичні блондинка і брюнетка, більшість обернеться у бік блондинки. Це факт.

Вважається, що блондинки виглядають ніжнішими, їх риси обличчя миліші. Від цього блондинки здаються ласкавими, добрими, м’якими, поступливими, їх світлий колір волосся асоціюється з маленькими дітьми.

Саме блондинку можна представити небагато манірною, капризною і надуваючою губки. Погодьтеся, що брюнетці за інших рівних умов, не пробачили б жодну милу дурість.

На підсвідомому рівні білий колір волосся асоціюється з чистотою і непорочністю, тому нарівні з блондинкою чоловік відчуває себе мужнішим.

Чому чоловіки віддають перевагу блондинкам?

У всьому винуваті гормони!

У натуральних блондинок в крові більше естрогену, що з одного боку, відповідає за плодючість жінки. З другого боку, чим більше естрогену – тим менше здатності сприймати математичну логіку. Тому такі поширені анекдоти про дурість блондинок.

Як наслідок, більшість чоловіків відчуває себе упевненіше, розумніше і сильніше, виявляючись тет-а-тет з жінкою, яка явно дурніша за них. Також блондинки у чоловіків асоціюються з дівчатами, з якими легко спілкуватися, які більш доступні.

А як же бути дівчатам іншого кольору волосся?

Невже через те, що джентльмени віддають перевагу блондинкам, вони менше люблять брюнеток, шатенок і рудих? Виявляється, нітрохи не менше!

Дійсно, більшість чоловіків вважає за краще мати близькі зв’язки з блондинками, але своїми дружинами вони хочуть бачити брюнеток і шатенок.

Блондинки вважаються у чоловіків легковажними і не дуже розумними персонами, а жінки з темним кольором волосся сприймаються як пристрасні коханки, як сильніші і відповідальніші жінки.

Адже у брюнеток в крові більше тестостерону, а цей гормон відповідає за сексуальну сферу. Таким чином, блондинки чоловікам здаються більш жіночними, але брюнетки – більш постійними. Як і чоловіки, брюнетки частіше хочуть займатися сексом і більш розкуті в ліжку.

На користь брюнеток говорить також і те, що у блондинок завищена самооцінка і завищені вимоги, що стерпить не кожен чоловік.

І все-таки, чому блондинки?

Але разом зі всім цим, блондинки виглядають молодше, а зовнішня їх слабкість продовжує привертати чоловіків!

Також помічено, що на роботі з брюнеток питають строго і вимагають від них більше, а успіхи сприймають як належне. Тоді як блондинок частіше хвалять (хоча, здавалося б, нема за що), говорять більше компліментів, і робота їм частіше дістається творча, а не рутинна. І блондинкам часто все сходить з рук!

Висновок

Отже, для більшості чоловіків блондинки дійсно є привабливішими. З ними приємно проводити час і… не більш.

У дружини ж чоловіка вважають за краще брати темноволосих, оскільки блондинки, крім своєї "дурості", славляться ще і істеричним характером.

До речі, неважливо, фарбована блондинка або нефарбована. Доведено, що зовнішність впливає на характер людини. Тому, перефарбувавшися в блондинку, через якийсь час починаєш собі дозволяти маленькі дурощі.

Так кому ж віддають перевагу джентльмени? Вони вважають за краще і тих, і тих. Справа смаку, як мовиться. А то, що вони віддають перевагу блондинкам, лише черговий міф.

Джерело: sympaty.net

Поділитися в...

Вас може зацікавити...