• Без категорії

ЧОМУ ЧОЛОВІКИ «БОЯТЬСЯ» ЖІНОК?

ЧОМУ ЧОЛОВІКИ «БОЯТЬСЯ» ЖІНОК?Я вже якось писав про блондинок, і про все, що з ними в чоловічій психології зв’язане. Адже так чи інакше, – навряд вам вдасться знайти чоловіка, байдужого до блондинок.

Учені всього світу і до цього дня безуспішно б’ються над загадкою особливої привабливості блондинок.

Білява жінка виділяється з натовпу. Це притягає погляд, але в той же час насторожує чоловіка. Адже сотні таких же чоловічих очей в цю секунду направлені на неї ж.

Коротше – боязким тут не місце.

Чому я так сказав?

Так все дуже просто: достатньо знаючи чоловічу психологію, неважко зробити висновок. Блондинка – це як алмаз, який треба весь час оберігати від чужих поглядів, ревнувати, (а це доведеться робити часто) бо жінки, відчувши увагу і свою "владу" над чоловіками, можуть використовувати її абсолютно в "мирних" цілях, але з боку чоловіка це сприйматиметься трохи інакше.

Але чому чоловіки "бояться" багатих жінок?

Відповідь, я думаю – аналогічний.

Відомо, що вчинки чоловіка набагато краще подаються логічному поясненню. Проте є один парадокс, зрозуміти який досить важко.

Чоловіки люблять жінок.

Чоловіки люблять гроші.

Але чоловіки не люблять жінок, у яких є гроші. Вони бояться таких жінок. У чому ж тут справа?

За логікою речей повинно бути навпаки: якщо чоловік любить гроші і жінок, то жінка з грошима повинна стати для нього чимось на зразок мобільного телефону з вбудованим МР3-плеером – два в одному.

Психологи стверджують, що цьому парадоксу є два пояснення.

По-перше, чоловіків відлякують не самі гроші, яких має в своєму розпорядженні жінка.

Гроші, як правило, дають відчуття владі і упевненості в собі – відчуття, властиве чоловікам.

Якщо чоловік знаходить собі жінку з грошима, то перший час у них все йде добре. Проте, – чим більше вони спілкуються, тим сильніше стає його фінансова залежність від коханої і тим більше вона починає відчувати свою владу над ним.

Потім наступає момент, коли чоловіче его заявляє про себе, але дуже часто цей момент наступає надто пізно.

Чоловіки, у яких інтуїція розвинена краще, передчувають такий розвиток подій, тому наперед прагнуть уникати відносин з багатими жінками.

Ті ж, хто йде на такий крок, в більшості випадків переживають почуття пригніченості, яке у результаті приводить до кризи у відносинах і подальшому розриву.

Існує також і простіше пояснення тому, чому чоловіки прагнуть уникати відносин з багатими жінками – їм подобаються молоді дівчата.

Юним персонам рідко вдається добитися положення в суспільстві і сколотити собі стан. Але чоловіків це аніскільки не бентежить, тому у молоденької дівчини, що не має гроша за душею, набагато більше шанси завоювати серце чоловіка, ніж у багатої жінки у віці. (це не аксіома – слава богу – є виключення…)

Адже "бути павичем" і "пускати пил" в очі – легше…

Є ще один чоловічий погляд на типажі жінок, з якими не зможе ужитися жоден представник сильної половини людства.

Автор: Михайло Макаренков

Джерело: romanticlove.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...