Чому чоловіками легко маніпулювати

231В ході експерименту, який провели бельгійські вчені, учасники повинні були розділити деяку суму грошей. Виявилося, що чоловіки з високим рівнем тестостерону брали участь в торзі жорсткіше за всіх. Але як тільки перед грою їм показали фотографію моделі в бікіні, розклад мінявся з точністю до навпаки. Ті ж самі знімки, продемонстровані учасникам з нижчим рівнем тестостерону, майже не відобразився на їх здібностях торгуватися. Продовживши дослідження, вчені переконалися в справедливості початкового припущення.

Учені довели, чому красуні так легко маніпулюють чоловіками.

В ході експерименту виявилася цікава залежність між відношенням рівня тестостерону і довжиною безіменного та вказівного пальців. Якщо безіменний палець довший вказівного, то рівень тестостерону відповідно вищий. Чим більше ця різниця – тим вище досліджуваний показник. Якщо такому мачо потрапить до рук бюстгальтер – він повністю втратить всякий контроль над ситуацією – вважають організатори експерименту Зігфрід Деввіт і Брем Ван ден Берг. Будь-які інші показані їм фотографії, що містять види природи, немолодих жінок, тваринних і ін. ніяк не вплинули на їх здатність ухвалювати здорові рішення.

Напевно, нове відкриття зможе допомогти пояснити, чому рекламні агентства вважають за краще використовувати образи сексуально привабливих жінок. Адже вид голого коліна в потрібному ракурсі, показаному в потрібний час, впливає на здібності чоловіків контролювати ситуацію і у фінансовій сфері – чоловік в такий момент готовий, не торгуючись, згодиться з меншою торбою негайно і ніяк не готовий подумати, що пізніше він зможе стати володарем суми набагато більшої. Можливо, це і пояснює той факт, що волоокі сирени володіють винятковими здібностями продавати що завгодно, де завгодно і коли завгодно.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...