Чому чоловікам подобаються великі груди

Чому чоловікам подобаються великі грудиЯкщо в першу чергу чоловіки звертають увагу на ноги, то в другу вони звичайно дивляться на груди. А не так давно з’ясувався новий медичний факт, що пояснює, чому чоловіки так «клюють» на розмір грудей.

Але дійсно великі груди, як показують дослідження, більше подобаються латиноамериканцям. Ці мріють про володарок бюстів 5-6-го розмірів.

Що стосується європейців, то тут лідирують розміри від 2-го до 4-го. Саме цей розмір завжди вважався показником здоров’я.

Любов до великих грудей обумовлена ще і тим, що груди, сосок – це найніжніша шкіра на тілі жінки, дотик до якої завжди приємний, а особливо якщо її багато. І оскільки ці дотики еротичні, то вони продовжують у чоловіків ерекцію.

А не так давно з’ясувався новий медичний факт, що пояснює, чому чоловіки так "клюють" на розмір грудей. З’ясувалося, що у чоловіків, чиїми постійними партнерками були жінки з великими грудьми, поліпшувалася серцева діяльність. Учені дійшли висновку, що жінки, за природою своєю рідко страждаючі серцевою аритмією, настроюють партнера на биття свого здорового серця. А оскільки у пишнотілих дам площа зіткнення з грудьми партнера більше, то і "лікують" вони ефективніше.

Так якою повинна виглядати жінка, щоб бути схожим на еталон сексуальності для чоловіка?

Джерело: sexyweek.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...