• Без категорії

Чоловіки радять жінкам

Чоловіки радять жінкамЩоб порозумітися, нам потрібно хоча б час від часу прислухатися один до одного

1. Не сперечайтеся, підлога дійсно цілком відповідне місце для зберігання одягу.

2. Ніколи не примушуйте нас ходити по магазинах, все одно що-небудь не те купимо.

3. Коли разом дивимося телевізор обіймати мене навіть дуже можна, це екран не загороджує. Цілуватися тільки під час тайм-аутів і реклами. А питання краще ставити таким чином що б я без напряга міг відповідати тільки "так" чи ні".

4. Коли ми дивимося твоє улюблене жіноче ток-шоу і під час реклами я став перемикати канали не варто мені говорити перемкни назад вже почалося, я ж краще знаю коли закінчиться реклама.

5. Якщо тобі потрібна допомога при пранні я цілком готовий принести брудну білизну із спальні у ванну, ну а вже решта твоєї справи а мені пора знову на диван.

6. Якщо я випадково бовкнув що моєму приятелю дозволено щось робити не треба ж відразу дзвонити його дружині що б це "обговорити".

7. Якщо тобі не подобатися як я воджу закривай очі, і не скрикуй так, а то я абикуди вріжуся і це буде твоя вина.

8. Я ходжу по магазинах купувати одяг, а не дивитися як він виглядає.

9. Якщо хочеш щоб я щось особливе одягнув, говори мені це до того як я одягнув вже щось інше.

10. Не питай мене чи йде цей колір помади до твоїх туфель, все одно нічого хорошого мені в голову не прийде. Я краще подивлюся телек поки ти так довго одягаєшся.

11. Якщо хочеш щоб я закривав кришку від унітазу коли закінчую свою справу, то по справедливості тобі доведеться залишати її відкритою коли ти закінчиш. І перестань пиляти мене що я вічно потрапляю мимо унітазу, ну що можна чекати від органу у якого власний мозок.

12. Коли я говорю "Закінчуй базікати по телефону" це не означає, що поклавши трубку потрібно перемикатися зі всіма дурними питаннями на мене. Я зовсім не мав на увазі що мені нудно і я жадаю з тобою поговорити.

13. Якщо затихне машина не треба нікого звати на допомогу, я сам розберуся, якщо хтось і підійде допомогти ми вип’ємо пивце і поговоримо, і не варто нас квапити, справа поспіху не вимагає, потрібно посидіти розібратися.

14. Якщо я захворів і лежу стогону в ліжку, то вже повір мені на слово що ти так сильно ніколи не застуджувалася, так що будь зі мною ніжною і ласкавою, і не говори що це все через те що я вчора прийшов в 5 ранку п’яний з дня народження, тобі цього не зрозуміти.

15. Не коштує мене питати про що я думаю. Відповідь завжди одна – секс або спорт. Хоча потрібно ще що-небудь для такого випадку придумати.

16. Коли я з приятелями в барі говорю "Ще одне пиво і йдемо", то я дійсно це маю на увазі. Ну і що, що я можу повторити це 20 разів за вечір. І навіщо мені дзвонити додому щоб тебе попередити коли я прийду. І я не розумію чому ти замкнула двері в спальню коли я повернувся, не бачу зв’язку.

17. Якщо ми заблукали в незнайомому місці навіщо нам когось питати як знайти дорогу, я і сам це чудово знаю. Так, я розумію ми проходимо повз цієї будівлі вже утретє, але повір мені через 10 хвилин ми будемо на місці.

18. Не питай мене чи сподобався мені цей фільм. Якщо ти плачеш в кінці, то він явно не в моєму смаку.

19. Я думаю, що ти зараз добре одягнена, і п’ять хвилин тому те ж було нормальне, і обидві пари туфель тобі йдуть, і з поясом і без поясу теж нормально, і зачіска нормально. Але ми нарешті те підемо.

20. Якщо ми бачимося вранці і увечері, навіщо ще дзвонити мені на роботу.

21. Ще раз повторюю, не питай мене про що я думаю, тобі краще за це не знати.

22. Мовчання не повинне бути обов’язково перерване розмовами про "нас" і з’ясуваннями відносин. Я просто хочу помовчати. Це не значить що щось не так.

23. До речі, я поливаю квіти. Не можу зрозуміти чому вони пов’яли. Всяке буває.

Краще йти на компроміс, ніж з’ясовувати, хто має рацію, а хто винуватий. У боях без правил між статями немає переможців.

Джерело: faqlife.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...