Чоловіки байдужі до шпильок

Чоловіки байдужі до шпильокПанчохи і туфлі на шпильках на сьогоднішній день вважаються одним з найефективніших знарядь в боротьбі за насичене сексуальне життя.

Можливо, ми б і далі з успіхом використовували цей перевірений протягом років боєкомплект, але невгомонні британські вчені вирішили і сюди сунути свій ніс. І ось що вони з’ясували: чоловіки, по суті, навіть і не помічають, на підборах жінка чи ні. Їх цікавить скільки коштують Кондиционеры Симферополь.

Експерти з Університету Нортумбрія вивчили реакцію сильної половини людства на жінок в русі. Спочатку передбачалося дізнатися про сигнали, які люди посилають один одному при ходьбі або в танці. В результаті вчені вирахували, що чоловіки не можуть визначити, в якому взутті йде красуня – на високих каблуках або зовсім без них, – концентруючись більше на фігурі і поставі.

Для того, щоб розібратися в цьому питанні, фахівці використовували 3D-технології. Як моделі виступали жінки від 18 до 35 років. Випробовуваними, звичайно ж, були чоловіки.

"Багато чим здається, що каблуки міняють нахил тулуба і візуально роблять ноги довше. Але в русі все це стає не важливо", – вважає автор дослідження, еволюційний психолог доктор Нік Нив.

Втім, у модних гуру із цього приводу абсолютно інша думка. "Коли ви стаєте на високі шпильки, життя стає цікавіше, – відзначив раніше легендарний дизайнер взуття Маноло Бланік. – Для жінок це безпрограшний спосіб привернути чоловічу увагу. Я знаю хлопців, які говорять, що шпильки зберегли їх шлюб. Але не варто перегинати палицю: якщо висота шпильки більше 4,5 дюймів, то навряд ви зможете йти витончено".

Джерело: Kleo.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...