Чоловік завжди на роботі. Що робити якщо Ваш чоловік трудоголік.

чоловік-трудоголік

«Чоловік завжди на роботі і приходить додому тільки на ніч. Мені це вкрай не подобається, адже я і діти бачимо його тільки раз в тиждень – у неділю. Кілька разів я намагалася його переконати, що ми дуже потребуємо його тепла, ласки, уваги. Всіх грошей не заробиш – головне в сім’ї – це близькі стосунки. Він мене намагається переконати, що так потрібно, все заради достатку в родині. А я не можу пояснити це дітям 3-х і 7-ми років. Вони вже почали звикати до його постійної відсутності, і не часто згадують про тата. А я сильно втомилася і морально і фізично – адже весь будинок і діти на мені – допомоги абсолютно ніякої. Що мені робити? »- це історія однієї жінки і її сім’ї, яка хоче хорошого продовження і просить поради.

Така сімейна ситуація, коли чоловік в родині тільки годувальник, на жаль, далеко не рідкість. Кожна жінка на порозі одруження мріяла і представляла, як чудово складеться її подружнє життя в любові і гармонії. Але через якийсь час після весілля, ставало очевидним, що планам цим навряд чи вдасться збутися по ряду причин. І одна з них – постійна відсутність чоловіка. Його пояснення – він завжди сильно зайнятий на роботі. Не важливо чи він в офісі чи працює на складі чи експедитором чи продає обладнання на vizok.net.ua.

Щоб з’ясувати мотиви постійного перебування чоловіка на роботі, постарайтеся спокійно, без претензій і істерик, провести діалог.

Обговоріть всі питання, які сильно вас хвилюють. Скажіть, що дуже любите і не можете без нього, без його щоденної підтримки впоратися з усіма питаннями. Головне – це ваше щире визнання. Чоловіки дуже тонко відчувають і реагують на брехню.

Головне – це потрібно розібратися, чи дійсно ваш чоловік знаходиться на роботі. Якщо ви повністю впевнені в ньому, в його словах, то велика частина хвилювань мусить вас залишити.

Чоловік працює на благо сім’ї, виконує свій обов’язок добувача. Багато чоловіків, як втім, і жінки, страшні трудоголіки і не уявляють своє життя без офісної «двіжуху» або роботи на виробництві.

Вам потрібно уявити, що буде, якщо він піде з цієї роботи. Вам і вашій родині вистачить тих коштів, які він імовірно буде отримувати на іншій роботі? Можливо, ви не повністю володієте інформацією про ваші витрати.

Якщо ваш чоловік завжди на роботі, можливо, у нього є мрія в придбанні дорогого автомобіля, будинку, або він хоче заробити на закордонну поїздку з усією родиною, або для майбутнього навчання дітей.

Багатьом жінкам потрібно прийняти ту ситуацію, яка склалася на даний момент в їхній родині. Ваш чоловік добуває засоби для нормального існування вашої родини, адже це його основний обов’язок. Основна роль жінки в сім’ї – підтримка духовного сімейного тепла, правильне виховання дітей, утримання будинку.

Погляньте на ситуацію іншими очима і просто перестаньте жаліти себе. Поставте себе на місце свого чоловіка. Яке було б вам працювати, якби вас постійно пиляли за прагнення більше заробити для сім’ї. Він не розважається на виробництві, а працює, втомлюється і чекає від вас моральної підтримки.

Щодо дітей, які почали забувати свого батька, який завжди на роботі. Така ситуація, звичайно не припустима і відповідальність за це несе мама цих діток. Потрібно правильно роз’яснити дітям, що тато працює, щоб вони могли красиво одягатися, добре харчуватися і гратися іграшками, яі їм сподобалися.

Нехай батько тільки один день в тиждень вдома, але цей день потрібно провести, як свято для всієї родини. З святковими стравами, поїздкою на природу або в зоопарк. Мамі потрібно продумати, щоб кожна година пройшла плідно і в тісному спілкуванні. Згадайте дружин моряків, військовослужбовців або дружин, чоловіки яких працюють вахтовим методом і відсутні по кілька місяців.

Ваші постійні докори можуть досягти мети, і він піде з цієї роботи. І можливо вам доведеться самій йти працювати тобто ви самі станете годувальницею. Ви готові до такої ситуації?

Так, багато жінок, пішовши на роботу, зітхають з полегшенням. І, особливо в перший час, вважають свій вибір найбільш правильним.

Існує маса прикладів, коли чоловік стає головним в роботі по дому і догляду за дітьми. І повірте, чудово з цим справляється. Тільки діти, в такому випадку, з часом, більше пріоритетів віддають татові, а мама може піти на другий план. Вибір за вами.

Чоловік просто уникає довгого перебування в будинку з дружиною і дітьми, з різних причин.

Буває і так, що чоловік, перебуваючи завжди на роботі, переслідує інші цілі, не пов’язані з посиленим заробітком засобів для існування. Можливо, на роботі він знаходиться відведений законодавством час, а решта – «нібито на роботі».

Часті відрядження, нічні виклики, небажання обговорювати будь-які сімейні проблеми, відсутність інтимних стосунків у сім’ї – має підштовхнути жінку до рішучого з’ясування правдивості слів чоловіка.

Якщо з’ясовується, що чоловік, користувався вашою довірою для зрад і розваг, багато обговорювати не доводиться. Прийміть для себе правильне рішення – чи влаштовує вас така ситуація. Все зважте і вперед. Головне – будьте в собі впевнені. Знайте, що ви все зможете, з усім впораєтеся, навіть залишившись без «зрадника». Але це окрема тема.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...