Чоловік, який планує дитину. Який він

Чоловік, який планує дитину. Який він

Жінки люблять обговорювати сімейні питання. Якщо мова йде про діток – тим більше. По суті, що б не говорили кар’єристки, а сім’я – головне наше призначення. У той же час, нерідко ми, незаслужено, забуваємо про тих, без кого поява нового члена сім’ї взагалі була б неможливою – наших других половинок. Адже вони також мріють про продовження роду. Тільки роблять це трохи по-своєму. У той же час, без любові і підтримки чоловіка виростити дитинку дуже не просто. Тому давайте придивимося ближче до тих, кого ми запланували в тата нашим майбутнім діткам.

Які ж вони, чоловіки, які планують дитину

Чоловік – оптиміст

Такий чоловік зазвичай приділяє підготовці до зачаття не надто багато часу. Він упевнений, що у вас і так все добре, а дітки з’являться тоді, коли їм буде потрібно. Спілкуватися з ним легко і важко одночасно. З одного боку, коли, приміром, нерви розхитані до межі від чергового негативного тесту, спокійна впевненість чоловіка в тому, що все обов’язково вийде, вселяє гарну частку оптимізму. Крім того в процесі зародження нового життя саме здатність абстрагуватися від проблем відіграє далеко не останню роль.

У той же час, давно помічено, чим менше про щось переживає один з подружжя, тим більше це напружує другого.

Чоловік – дитина

Швидше за все, у своєї мами він був єдиним малюком або, принаймні, єдиним хлопчиком (трапляються в сім’ях любимчики саме за статевою ознакою). Потім його урочисто передали у ваші руки, супроводивши величезним списком інструкцій «по застосуванню та обслуговуванню», що включає кілька томів кулінарної енциклопедії, керівництво з прання і прасування, а також масу рекомендацій щодо розпорядку дня. Якщо, крім іншого, до вас у будинок ще й регулярно заглядають «комісії» з контролю, не сумнівайтеся – це саме той варіант.

Цей чоловік нерідко дуже добрий і м’який, чудово ладнає з дітьми. Але їх ще потрібно завести, а ось тут і виникають проблеми. Тому як майбутній тато панічно боїться подорослішати і взяти на себе хоч трохи відповідальності. Йому куди простіше проводити години за комп’ютерними іграми, ніж здати додаткові аналізи.

Що ж, ви знали, кого вибирали. Деякі проблеми (більшість) доведеться вирішувати самостійно. Зате, коли в будинку з’явиться дитина, кращого приятеля, ніж власний тато їй не знайти.

Чоловік – «все беру на себе»

Пряма протилежність попередньому варіанту. Він краще будь-якого гінеколога знає про всі ліки, аналізи та огляд. Якщо чоловік – дитина сидить в інтернеті, щоб розважитися, то цей готовий годинами вишукувати щось новеньке на тему поповнення родини. Коли такий чоловік ставить перед собою мету завести дитину, не хвилюйтеся, так чи інакше малюк у вас обов’язково буде. Можна, звичайно, пристойності заради, поскаржитися подружкам на «деспота», але в цілому, все у вас буде добре.

Чоловік – мачо

Половину вільного часу він проводить у догляді за собою. Причому, це може бути як спортзал, так і магазини дорогого одягу. Він елегантний, красивий, вміє обходитися з дівчатами. Та що й казати, заміжжя з ним нагадує щасливий лотерейний квиток. (Якщо ж ви випадково про це забули – вам миттю нагадають). Але є одне але. Коли постає питання про здоров’я, він навіть думки не припускає про можливі проблеми зі свого боку. Звідки? Спортзал, здорове харчування, свинкою в дитинстві не хворів … Іншими словами, для того, щоб затягнути такого мачо, в разі необхідності, до лікаря знадобиться талант дипломата і безліч зусиль.

Чоловік – звичайний

Він просто любить вас. З ним разом ви підете на перший прийом до гінеколога і УЗД. Він підтримає, коли на руки вам дадуть погані результати аналізів, буде поруч в пологовому будинку. Разом ви будете приймати найвідповідальніші рішення свого життя, а потім і в долі вашої дитини. Слава Богу, таких у світі більшість.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...